Śmierć Krystiana i Patrycji. Zostaną pochowani razem! Para zginęła w odstępie dwóch dni

i

Autor: KWP Lublin; Facebook Śmierć Krystiana i Patrycji. Para zginęła w odstępie dwóch dni

Zakochani zginęli w identycznych wypadkach. Makabryczna śmierć Krystiana i Patrycji

2022-02-23 13:51

Byli parą, kochali się. Chcieli być razem i niemal razem zginęli. W odstępstwie dwóch dni doszło do dwóch makabrycznych wypadków drogowych. Oba wyglądały niemal identycznie, bliźniaczo podobnie. Przedwczesna, tragiczna śmierć Krystiana i Patrycji połączyła ich na zawsze. Ta historia rozrywa serce. Teraz pojawiły się nowe fakty.

Samochód uderzył w drzewo i zaczął płonąć. Było po 2.00 w nocy. Kierowcy nie udało się uratować. To jeden opis, ale pasujący do dwóch różnych wypadków. W pierwszym zginął 20-latek, w drugim – o rok młodsza dziewczyna. Niedługo później okazało się, że się znali, chodzi do tej samej szkoły, byli parą. Nikt nie wierzył w taki zbieg okoliczności. To nie mógł być przypadek…

Zobacz: Lubelskie: Krystian i Patrycja BYLI PARĄ. ZGINĘLI w identycznych wypadkach!

Najpierw Tragiczny wypadek w Piotrawinie (pow. lubelski). 11 kwietnia 2021 roku w makabrycznych okolicznościach ginie 20-letni Krystian. Niedługo później niemal identyczne zdarzenie w Końskowoli (pow. puławski). 13 kwietnia w nocy umiera 19-letnia Patrycja. W obu przypadkach samochód osobowy uderzył w drzewo i zaczął płonąć. Kierujący zginęli na miejscu, strażacy wydobyli tylko zwęglone zwłoki. Od tamtych bliźniaczych, niemal identycznych wypadków minął prawie rok, a w sprawie pojawiły się nowe fakty.

Zobacz w galerii poniżej zdjęcia z miejsc i szczegóły makabrycznych wypadków, w których zginęli Patrycja i Krystian. Przejdź do galerii.

Patrycja i Krystian uczyli się w tym samym miejscu – Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie. Byli parą. Ich miłość i życie skończyło się niemal w jednym momencie. Zostali też razem pochowani – we wspólnej mogile na Majdanku, o co prosiła 19-latka w liście napisanym tuż przed śmiercią. Mieli przed sobą całe życie – być może szliby przez nie wspólnie. Za chwilę mieli zdawać maturę…

Obok tej tragedii nie sposób przejść obojętnie. Od makabrycznych wypadków minął prawie rok, a w sprawie pojawiły się nowe informacje. Dwa odrębne śledztwa, które miały wyjaśnić okoliczności jednej i drugiej tragedii, zostały umorzone – informuje Dziennik Wschodni. Śledczy uznali, że Krystian i Patrycja sami odebrali sobie życie. Wskazywać mają na to zarówno okoliczności wypadków – biegli nie znaleźli śladów hamowania, młodzi jechali prosto na drzewa – jak i tło całej sprawy, m.in. list pozostawiony przez 19-latkę.

Express Biedrzyckiej - Leszek Miller: Zachód nie ma innej broni niż sankcje

Gdzie szukać pomocy? Pamiętaj, że nie jesteś sam

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze – zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Pamiętasz tragiczne wypadki Patrycji i Krystiana?