Lubelskie: Krystian i Patrycja BYLI PARĄ. ZGINĘLI w identycznych wypadkach!

2021-04-15 8:35

Krystian i Patrycja zginęli w taki sam sposób. Jego samochód uderzył w drzewo i zaczął płonąć. Z wraku wydobyto zwęglone zwłoki. Niedługo później ona zginęła w taki sam sposób. 20-latek i 19-latka byli parą. Odeszli razem, tak samo. Jaka jest tajemnica bliźniaczych wypadków i makabrycznej śmierci licealistów? Ta sprawa szokuje i przeraża.

Makabryczna śmierć licealistów na Lubelszczyźnie. Bliźniacze wypadki wstrząsnęły rodzinami zmarłych nastolatków, ale też ich znajomymi i przyjaciółmi. Obok takiej tragedii nie da się przejść obojętnie. Najpierw jeden tragiczny wypadek, za chwilę drugi. A później wstrząsająca wiadomość: Krystian i Patrycja byli parą. Dramatyczna historia bliźniaczych wypadków na Lubelszczyźnie.

Kliknij na zdjęcie powyżej i zobacz galerię zdjęć z tragicznego wypadku, w którym zginął 20-latek i kolejnego, w wyniku którego odeszła – w taki sam sposób – 19-latka. Krystian i Patrycja byli parą – podają lokalne media. Jaka jest tajemnica bliźniaczych wypadków na Lubelszczyźnie?

Najpierw Tragiczny wypadek w Piotrawinie (pow. lubelski). W makabrycznych okolicznościach ginie 20-latek. Niedługo później niemal identyczne zdarzenie w Końskowoli (pow. puławski), umiera 19-latka. W obu przypadkach samochód osobowy uderza w drzewo i zaczyna płonąć. Kierujący giną na miejscu, strażacy wydobywają zwęglone zwłoki. Później media obiega szokująca wiadomość: to para licealistów z Lublina. Znali się, byli parą. Krystian i Patrycja zginęli w bliźniaczych wypadkach.

Wstrząsającą historię śmierci dwójki młodych ludzi z Lubelskiego opisujemy w artykule. Kliknij zdjęcie poniżej i przejdź do galerii, w której pokazujemy szokujące ustalenia ws. wypadków w Piotrawinie i Końskowoli. Jaka jest tajemnica bliźniaczych wypadków i śmierci Krystiana i Patrycji?

Groby dziewczynek z escape roomu. Tragedia harcerek na wakacjach i uczniów na wycieczce do Kazimierza | Niezapomniani