Końskowola: Śmiertelny wypadek. 19-latka NIE ŻYJE! ZWĘGLONE ZWŁOKI w płonącym aucie

i

Autor: KWP Lublin

Końskowola: Śmiertelny wypadek. 19-latka NIE ŻYJE! ZWĘGLONE ZWŁOKI w płonącym aucie

2021-04-13 12:53

Koszmarny wypadek w Końskowoli (pow. puławski) na Lubelszczyźnie. Nie żyje 19-letnia dziewczyna. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo i zaczął płonąć. W środku była młoda kobieta… Zginęła na miejscu. Zwęglone zwłoki w płonącym aucie. Ciało udało się wydostać z wraku samochodu dopiero po ugaszeniu pożaru. Przerażające!

Śmiertelny wypadek w Końskowoli (pow. puławski) na Lubelszczyźnie. Nie żyje 19-letnia kobieta. To ona kierowała samochodem, który wypadł z drogi, uderzył w drzewo i zaczął płonąć. Jak doszło do tragedii? Okoliczności dramatycznego zdarzenia bada teraz policja i prokuratura.

Służby ratunkowe sygnał o tragedii odebrały po godz. 2.00 w nocy. Na drodze z Końskowoli do Sielc palił się samochód, który uderzył w drzewo! W środku była kobieta, która kierowała autem. Dopiero po ugaszeniu pożaru można już było wydobyć z wraku samochodu. Na pomoc było już za późno.

Po ugaszeniu pożaru przez strażaków, wewnątrz pojazdu ujawniono zwłoki osoby kierującej. Czynności na miejscu prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, kierującą samochodem renault była 19-letnia mieszkanka gminy Markuszów – informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Jak i dlaczego doszło do tragedii? Czy można jej było zapobiec? Odpowiedzi na te pytania szuka teraz policja i prokuratura. Kluczowe dla trwającego śledztwa mogą być wyniki badań zwłok zmarłej 19-latki.Ciało kierującej, decyzją prokuratora zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej celem przeprowadzenia sekcji zwłok – dodaje Rejn-Kozak.

Zobacz też: Koronawirus 13.04.2021. Raport o COVID-19 z 13 kwietnia. Ile jest dziś zakażeń w Lubelskiem?

Policja apeluje o ostrożność i rozwagę na drodze – zwłaszcza wiosną, przy zmieniających się warunkach pogodowych. Uważajcie na siebie!

Super Raport 13.04 (Goście: Andrzej Sośnierz - Porozumienie, Michał Kamiński - PSL-KP, Zbigniew Ćwiąkalski - adwokat) Sedno Sprawy: Jan Grabiec