Piotrawin: Auto stanęło w płomieniach po wypadku! Strażacy znaleźli ZWĘGLONE ZWŁOKI

2021-04-11 13:00

Śmiertelny wypadek samochodowy w miejscowości Piotrawin (woj. lubelskie). Jak informuje policja, auto uderzyło w drzewo i stanęło w płomieniach. Podczas interwencji, strażacy znaleźli w samochodzie zwęglone zwłoki osoby kierującej. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie ustalają tożsamość ofiary tragicznego wypadku.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy w nocy z soboty na niedzielę (10/11 kwietnia) w miejscowości Piotrawin w gminie Jastków. Informację o wypadku i pożarze samochodu, policjanci otrzymali około godziny 2:40.

Według dotychczasowych ustaleń, osoba kierująca samochodem osobowym na łuku drogi zjechała na lewe pobocze i przodem pojazdu uderzyła w drzewo. Po zderzeniu auto stanęło w płomieniach – poinformował kom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Po ugaszeniu pożaru, strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Wewnątrz znaleziono zwęglone zwłoki osoby kierującej. Rzecznik lubelskiej policji podał, że przyczyny wypadku oraz tożsamość ofiary ustalają policjanci z KMP w Lublinie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lublin: Kobieta wypadła z ósmego pięta! TAJEMNICZA ŚMIERĆ przy ul. Przedwiośnie

Sonda
Czy za rażące naruszenie przepisów drogowych kierowcy powinni tracić prawo jazdy dożywotnio?
Wypadek na Puławskiej w Warszawie