Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/ SUPER EXPRESS Zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Kobieta wypadła z ósmego pięta! TAJEMNICZA ŚMIERĆ przy ul. Przedwiośnie

2021-04-09 13:51

Dramatyczne zdarzenie w Lublinie, w jednym z bloków przy ul. Przedwiośnie. Kobieta wypadła z ósmego piętra! Zginęła na miejscu. Przyczyny i okoliczności dramatu wyjaśnia policja i prokuratura. To było samobójstwo? Dlaczego doszło do tej tragedii? Na miejscu pracują śledczy. Co wiemy o makabrycznym zdarzeniu przy ul. Przedwiośnie w Lublinie?

Do tragedii doszło w piątek, po godz. 9.00 w jednym z bloków przy ul. Przedwiośnie w Lublinie. Z okna na ósmym piętrze wypadła kobieta. Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

Kobieta wypadła z okna i spadła na kostkę brukową przed budynkiem. Zginęła na miejscu.

Na miejscu tragedii od kilku godzin pracują policjanci, prokurator i biegły sądowy. Trwające postępowanie ma wyjaśnić okoliczności i przyczyny dramatycznego w skutkach zdarzenia. Czy to było samobójstwo? Śledczy badają jednak wszystkie możliwe scenariusze. Niewykluczone, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Do dramatu doszło w jednym z bloków przy ul. Przedwiośnie w Lublinie. To niewielka droga osiedlowa, we wschodniej części Czubów Północnych – w rejonie Romantycznej i Nadbystrzyckiej.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń pod bezpłatny numer telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111. Telefon zaufania prowadzi Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”. Telefon jest czynny codziennie w godz. 12.00-22.00. Z konsultantami możesz się skontaktować, wysyłając wiadomość online: www.116111.pl/napisz. Więcej informacji: www.116111.pl.

Wsparcie dla osób dorosłych jest realizowane m.in. przez Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym – tel. 116 123 (poniedziałek-piątek, godz. 14.00-22.00) oraz Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego – ITAKA – tel. 800 70 2222 (czynne całodobowo). Jeśli potrzebujesz pomocy – zadzwoń. Pamiętaj, nie jesteś sam!

Lublin: Samochód wjechał w karetkę na sygnale