Wyrodna matka udusiła gołymi rękami trójkę swoich dzieci. Sąd podjął decyzję

i

Autor: Reprodukcja Mariusz Mucha / Super Express Wyrodna matka udusiła gołymi rękami trójkę swoich dzieci. Sąd podjął decyzję

Wyrodna matka udusiła gołymi rękami trójkę swoich dzieci. Sąd podjął decyzję

2021-10-02 13:39

26-latka podejrzana o uduszenie trójki swoich dzieci usłyszała zarzuty zabójstwa. W piątek decyzją Sądu Rejonowego Lublin - Zachód w Lublinie została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej dożywocie.

- Zatrzymana na miejscu zdarzenia 26-latka wczoraj została doprowadzona do Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Podejrzana o uduszenie 3 swoich dzieci w wieku 4 lat, 2 lat oraz 9 miesięcy usłyszała zarzuty zabójstwa - poinformował w sobotę rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej w Lublinie komisarz Andrzej Fijołek.

Zobacz: Udusiła trójkę własnych dzieci gołymi rękami. Nowe szczegóły tragedii w Lublinie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Od czwartku czynności na miejscu zbrodni wykonywali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie oraz IV komisariatu Policji pod nadzorem prokuratury. Po wniosku prokuratury o tymczasowy areszt policjanci doprowadzili podejrzaną do Sądu Rejonowego Lublin - Zachód w Lublinie. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Paulina udusiła troje swoich maleńki dzieci. Sąd podjął decyzję

Zwłoki trójki dzieci: 4-letniego chłopca oraz dziewczynek - 2-letniej i 9-miesięcznej, odnaleziono w czwartek rano w jednym z domów przy ul. Nadbystrzyckiej w centrum Lublina. Na ciała natknęła się babcia dzieci, która przyszła do 26-letniej córki w odwiedziny.

Przeczytaj także: Matka udusiła własne dzieci? Sąsiedzi: Krzyczała na nie, wyzywając od najgorszych

Paulina N. z Lublina udusiła trójkę swoich dzieci gołymi rękami. Kobieta przyznała się do winy.
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?