Szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. Tu ludzie wygrali miliony! Najwyższe wygrane Lotto

i

Autor: Totalizator Sportowy

Szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. Tu można wygrać miliony! Najwyższe wygrane Lotto

2021-07-09 9:58

Szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. To w nich można wygrać miliony. Do tej pory przyniosły szczęście graczom, którzy zgarnęli ogromne pieniądze, grając w gry Lotto. Gdzie grać, żeby wygrać miliony? Zobacz najwyższe wygrane Lotto w ostatnich latach w Lublinie. Sprawdź listę szczęśliwych kolektur w Lublinie i listę miejsc, które już przyniosły szczęście graczom.

Szczęśliwe kolektury Lotto w Lublinie. W tych miejscach można wygrać miliony złotych! Publikujemy listę kolektur, w których w ostatnich latach padały wysokie wygrane w grach Lotto w Lublinie. Mieszkańcy miasta zgarnęli ogromne pieniądze nie tylko w Lotto, ale też innych grach Totalizatora Sportowego: Eurojackpot, Super Szansie, Multi Multi czy Mini Lotto.

Zobacz w galerii poniżej listę i adresy szczęśliwych kolektur Lotto w Lublinie i sprawdź, jakie były najwyższe wygrane ostatnich lat w Lotto! Gdzie grać, by zdobyć takie pieniądze? Kwoty robią ogromne wrażenie!

Zobacz też: Lublin: Makabryczny wypadek na pasach. 72-latek nie żyje. Przerażające nagranie [WIDEO]

W galerii powyżej znajdziecie rekordowe wygrane z gier Lotto i listę szczęśliwych kolektur w Lublinie. To właśnie w tych punktach gracze kupili szczęśliwe losy, które przyniosły im fortunę.

Ogromne wygrane padały w grach Lotto przed laty, ale też bardzo niedawno. Tylko w tym roku gracz, który wybrał się do kolektury przy ul. Samsonowicza, zgarnął ponad 163 tys. złotych w Eurojackpot (22 stycznia), a ktoś 100 tys. zł w Super Szansie grając w kolekturze przy Drodze Męczenników Majdanka (16 marca).

W ubiegłym roku i jeszcze wcześniej w Lublinie padały milionowe wygrane w grach Lotto i Totalizatora Sportowego. Ludzie wygrywali prawdziwe fortuny. Gdzie grać, żeby też się wzbogacić? Jeśli wierzycie w szczęście i „uśmiech losu”, możecie spróbować zagrać w gry Lotto w tych kolekturach, w których padały już ogromne wygrane. Inne punkty Totalizatora Sportowego też mogą okazać się szczęśliwe. W gry Lotto można też grać online, bez wychodzenia z domu.

Gdzie grać, żeby wygrać ogromne pieniądze w Lotto? W jakich grach Totalizatora Sportowego padały najwyższe wygrane w Lublinie? W galerii poniżej znajdziesz listę szczęśliwych kolektur Lotto w Lublinie i listę najwyższych wygranych z ostatnich lat. Gracze z Lublina wygrali tak prawdziwe fortuny! Zobacz sam!

Lublin: Maszyna zamieniająca drobniaki na grube