Lublin: Makabryczny wypadek na pasach. 72-latek nie żyje. Przerażające nagranie [WIDEO]

i

Autor: Pixabay/Janitors; stopklatka z filmu STOP CHAM/youtube.com Lublin: Makabryczny wypadek na pasach. 72-latek nie żyje. Przerażające nagranie [WIDEO]

Lublin: Makabryczny wypadek na pasach. 72-latek nie żyje. Przerażające nagranie [WIDEO]

2021-07-08 10:41

Makabryczny wypadek na pasach! W Lublinie rozpędzony samochód wjechał w mężczyznę przechodzącego na przejściu dla pieszych na drugą stronę jezdni. Auto dosłownie staranowało staruszka, który przechodził (przebiegał) przez pasy, gdy jeden z kierowców zatrzymał się przed „zebrą”. Ten na pasie obok nie miał takiego zamiaru. Przerażające nagranie wideo, pokazujące moment wypadku, trafiło do sieci ku przestrodze dla innych. Ten widok mrozi krew w żyłach. Tak, jak wstrząsająca informacja, która dotarła do nas już później: potrącony 72-latek nie żyje.

Makabryczny wypadek na pasach w al. Tysiąclecia w Lublinie. W piątek, 2 lipca, w rejonie skrzyżowania z ul. Mełgiewską doszło do tragedii. Rozpędzony samochód staranował pieszego, przechodzącego, a właściwie przebiegającego, przez przejście na drugą stronę ulicy! Przerażające nagranie i widok, który mrozi krew w żyłach. Finał całego zdarzenia jest jeszcze bardziej zatrważający, bo – jak informuje Dziennik Wschodnipotrącony na pasach 72-latek nie żyje.

Zobacz też: Kluczkowice: Myśliwy zastrzelił 16-latka jak zwierzę?! Chłopiec umierał w męczarniach

Makabryczny wypadek na pasach w Lublinie zarejestrowała kamera samochodu stojącego obok. Stojącego, bo jego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Ten na sąsiednim pasie nie miał takiego zamiaru. Złamał przepisy i z impetem wjechał na „zebrę”, dosłownie taranując 72-latka. Mężczyzna trafił do szpitala, ale lekarzom nie udało się go uratować.

Starszy mężczyzna przebiegał przez „zebrę”. Być może nie chciał na dłużej wstrzymywać ruchu? Być może się spieszył. Na pewno nie spodziewał się, że na sąsiednim pasie inne auta nie będą stały przed przejściem. Samochód z impetem wjechał w 72-latka. Siła uderzenia była ogromna. Mężczyzna upadł kilka metrów dalej. Mężczyzna doznał licznych złamań. W niedzielę zmarł w szpitalu – podaje DW.

dr Michał Sutkowski: Czwarta fala pod koniec października [Super Raport]