Opatkowice, Gościeradów. Nastolatkowie giną w makabrycznych okolicznościach [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin Po lewej stronie zdjęcie z miejsca wypadku w Opatkowicach, po prawej – z Gościeradowa.

Opatkowice, Gościeradów. Nastolatkowie giną w makabrycznych okolicznościach [ZDJĘCIA]

2020-11-16 16:14

Czarna seria wypadków drogowych na Lubelszczyźnie. Najpierw Opatkowice, później Gościeradów. W pierwszym z nich zginęła trójka nastolatków: Daria miała 15 lat, jej koledzy: 18 i 19. W drugim wypadku zginęło dwóch 19-latków. A przecież mieli całe życie przed sobą: plany, marzenia… Ich historia rozdziera serce! Dlaczego los był aż tak okrutny?!

Chyba nie ma nikogo, kto umiałby odpowiedzieć na to pytanie albo nadać sens tym zdarzeniom. Linia ich życia została brutalnie przerwana na skutek makabrycznych wypadków… Nastolatkowie zginęli w tragicznych okolicznościach. Historie z Opatkowic Kolonii i Gościeradowa Folwarku rozdzierają serce!

Zobacz też: Lublin: Monika UDUSIŁA 10-letniego synka. MAKABRYCZNE szczegóły. Koniec śledztwa

W każdym z tych miejsc doszło do wypadków, których śmiertelnymi ofiarami są nastolatkowie – młodzi ludzie, stojący na progu pełnoletności i dorosłości. Mieli przed sobą całe życie… Zostały po nich tylko wspomnienia, zdjęcia i rozpacz najbliższych.

W Gościeradowie Folwarku w nocy z soboty na poniedziałek (ok. godz. 2.00) osobowe audi A3 zjechało z DK 74, na zakręcie złapało pobocze i… zatrzymało się na drzewie. Śledczy podejrzewają, że samochód jechał z dużą prędkością.

W wyniku odniesionych obrażeń dwóch 19-letnich mieszkańców gminy Gościeradów, którzy byli pasażerami, zmarło na miejscu zdarzenia. Natomiast kierujący pojazdem, również 19-letni mieszkaniec gminy Gościeradów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – informuje mł. asp. Kamil Karbowniczek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wcześniej w nocy ze środy na czwartek doszło do makabrycznego wypadku w Opatkowicach Kolonii. Troje nastolatków zginęło, tonąc w wodzie. Osobowy peugeot zjechał z drogi, później z nasypu wału wiślanego, wybił się w powietrze i skosił drzewo, dachując w stawie…

Zobacz: Straszna śmierć TRÓJKI nastolatków w Opatkowicach. Zginęli UWIĘZIENI w aucie [ZDJĘCIA]

Mimo natychmiast podjętych czynności ratowniczych oraz długo prowadzonej reanimacji, życia uczestników wypadku nie dało się uratować. To dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 19 lat z powiatu opolskiego oraz 15-latka z powiatu puławskiego – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Czy czarną serię wypadków drogowych, w których giną ledwie dorośli ludzie, uda się przerwać? Policja apeluje o ostrożność na drodze i rozwagę – niezależnie od wieku kierowców. Uważajcie na siebie!

Opatkowice: Byli piękni, młodzi… MAKABRYCZNY koniec Darii, Damiana i Kacpra