Gościeradów Folwark. TRAGICZNY wypadek na DK 74! NIE ŻYJĄ dwie młode osoby, trzecia walczy o życie

i

Autor: Wodnik/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Gościeradów Folwark. TRAGICZNY wypadek na DK 74! NIE ŻYJĄ dwie młode osoby, trzecia walczy o życie

2020-11-15 11:09

W nocy z soboty na niedzielę (14/15 listopada) na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Gościeradów Folwark (pow. kraśnicki) doszło do tragicznego wypadku samochodowego. 19-letni mężczyzna kierujący osobowym audi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do uderzenia maszyny najpierw w betonowy przepust, a następnie w przydrożne drzewo. Dwóch młodych pasażerów osobówki poniosło śmierć na miejscu, kierowca trafił do szpitala.

Jak informuje portal Kraśnik112.pl, do tragicznego wypadku w miejscowości Gościeradów Folwark (pow. kraśnicki) doszło około godz. 2.00 w nocy z soboty na niedzielę (14/15 listopada). Najbardziej prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierowca osobowego audi. W pewnym momencie utracił on panowanie nad maszyną i wypadł z jezdni uderzając najpierw w betonowy przepust, a następnie w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wypadł z pojazdu. Niestety nie obeszło się bez ofiar śmiertelnych. 

Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby poruszające się samochodem na fotelach pasażerów, natomiast kierowca walczy o życie w szpitalu. Jak informuje portal polsatnews.pl, zmarli pasażerowie i kierowca audi byli rówieśnikami, mając po 19 lat. Droga w miejscu wypadku była przez kilka godzin całkowicie zablokowana. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii, od kierowcy pobrano krew do analizy pod kątem zawartości alkoholu lub innych substancji odurzających w organizmie. 

Sosnowiec: Dwie nastolatki wypadły z okna