Koronawirus. Lubelskie: TRZY NOWE przypadki koronawirusa. 21 CHORYCH w Lubelskiem!

2020-03-17 10:04
Koronawirus Lubelskie
Autor: zdj. ilustr., Lubuska Policja

Koronawirus Lubelskie. We wtorek rano pojawiły się kolejne pozytywne wyniki testów laboratoryjnych na zakażenie SARS-CoV-2. Są trzy nowe przypadki koronawiusa w woj. lubelskim. Wirus z Chin atakuje bez względu na wiek! Aktualny bilans to 21 chorych w Lubelskiem, w tym jedna ofiara śmiertelna.

AKTUALIZACJA: Jest 22 przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie. Dotyczy osoby małoletniej z pow. lubelskiego. Więcej: Koronawirus. Lubelskie. KOLEJNY PRZYPADEK koronawirusa! Coraz więcej chorych

Koronawirus. Lubelskie: Trzy nowe przypadki w koronawirusa w woj. lubelskim! Niepokojące informacje ws. wirusa z Chin. Potwierdza je Lubelski Urząd Wojewódzki. Chorobę potwierdzono u 21 osób na Lubelszczyźnie!

Trzy nowe przypadki koronawirusa w woj. lubelskim to dwie osoby z powiatu zamojskiego i dziecko z pow. lubelskiego.

  • Osoba w przedziale wieku 60-70 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.
  • Osoba w przedziale wieku 40-50 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.
  • Osoba małoletnia z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Stan chorych jest dobry.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: 1 osoby w przedziale wieku 60-70 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym; 1 osoby w przedziale wieku 40-50 lat z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz 1 osoby małoletniej z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan wszystkich osób jest dobry – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Zobacz też:

COVID-19: czy to tajemnicza choroba X? COVID-19 wywołuje koronawirus z Chin: objawy i leczenie

Rośnie liczba ofiar. Rząd w kwarantannie. Ważne wystąpienie prezydenta. Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]

Białystok w czasie kwarantanny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE