Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Koronawirus. Lubelskie: TRZY NOWE przypadki zachorowań! W całym kraju ponad 300 [19.03.20]

2020-03-19 10:06

Koronawirus nadal atakuje Lubelskie. W czwartek rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kilkunastu nowych potwierdzeniach w kraju. Trzy nowe przypadki zachorowań odnotowano w woj. lubelskim. Kim są chorzy?

Mamy 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – poinformowało rano Ministerstwo Zdrowia. Trzy z nich dotyczą województwa lubelskiego.

W sumie na Lubelszczyźnie odnotowano już i potwierdzono 25 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba nie żyje.

W sumie na Lubelszczyźnie odnotowano już i potwierdzono 25 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba nie żyje.

Na terenie województwa lubelskiego mamy trzy nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych – informuje Lubelski Urząd Wojewódzki. Kim są chorzy?

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: osoby w sile wieku z powiatu chełmskiego, osoby w średnim wieku z powiatu lubelskiego i osoby w sile wieku z powiatu kozienickiego. Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę lekarską nie będą udzielane inne szczegóły dotyczące pacjentów – tłumaczy Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Posłuchaj, jak można zarazić się koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.

Na Lubelszczyźnie liczba potwierdzonych przypadków wzrosła do 25 (w tym jeden śmiertelny), a w całym kraju do 305 (w tym pięć śmiertelnych).

Najnowsze informacje ws. koronawirusa znajdziecie w naszej relacji na żywo: Koronawirus w Polsce. Ponad 300 osób zakażonych! Ogromny PRZEŁOM w Chinach [RELACJA NA ŻYWO].

Koronawirus Raport