Koronawirus. Lubelskie. KOLEJNY PRZYPADEK koronawirusa! Coraz więcej chorych

2020-03-17 14:35
Koronawirus Lubelskie
Autor: pixabay.com/mwooten

Koronawirus Lubelskie. Kolejny przypadek koronawirusa SARS-CoV-2 w woj. lubelskim! Coraz więcej chorych na COVID-19. W całej Polsce odnotowano już 221 przypadków, a pięć osób zmarło. W woj. lubelskim testy potwierdziły koronawirusa u 22 osób!

Koronawirus atakuje Lubelskie! Jest kolejny przypadek koronawirusa w regionie, już 22! Coraz więcej chorych i kolejne potwierdzenia zakażenia SARS-CoV-2 pojawiają się w całym kraju.

We wtorek, przed godz. 14.00 ministerstwo zdrowia poinformowało o 16 nowych przypadkach COVID-19 w całym kraju. Jeden z nich dotyczy woj. lubelskiego. To 22 przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie!

W całym kraju jest 221 potwierdzonych przypadków koronawirusa. Pięć z nich zakończyło się śmiercią pacjenta. Na Lubelszczyźnie mamy 22 przypadki, w tym jeden śmiertelny. Dane zmieniają się dynamicznie, bo kolejne godziny i dni przynoszą dodatnie wyniki badań.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą jednej osoby małoletniej z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan jest dobry – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Zobacz też:

Koronawirus w Polsce. Kolejne przypadki zakażenia! EURO 2020 odbędzie się za rok! [RELACJA NA ŻYWO]

Tych leków już z Polski nie wywieziesz. Czego może wkrótce zabraknąć w aptekach?

Koronawirus w Polsce - RAPORT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE