Bestialski atak syna na matkę. Rzucił się na nią z patelnią!

i

Autor: Reprodukcja Mariusz Mucha/Super Express, Materiały Policji

Bestialski atak syna na matkę w Tyszowcach. Rzucił się na nią z patelnią!

2022-01-02 18:27

Przez wiele lat w ciszy znosiła gehennę, jaką zgotował jej własny syn. Tym razem, kiedy 37-latek omal nie zabił jej patelnią, zadzwoniła na policję. Za znęcanie się nad matką, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

To wyjątkowo szkaradny typ, w Tyszowcach, gdzie mieszka nikt nie ma o nim dobrego zdania. Do pracy ostatni, do pijatyki pierwszy. Mieszkał z matką, nie miał żony. Nikt jednak nie wiedział, albo nie chciał wiedzieć, że silny jak tur mężczyzna pomiata swą starą, schorowaną matką. Gehenna 73-latki trwała od dawna. 37-latek, będąc pod wpływem alkoholu, miał wyzywać kobietę, poniżać, popychać, a także grozić jej pozbawieniem życia. Tego feralnego dnia omal jej nie zabił.

ZOBACZ TEŻ: Uprawiał seks z córką! Jaką karę poniesie? Ohydny skandal pod Chełmem

Szokująca śmierć trzech chłopców i ich matki pod Opocznem

Do wydarzeń doszło w kuchni. 37-latek podgrzewał sobie na patelni posiłek. Był pijany, coś mu się nie spodobało. Wówczas zamachnął się i z całej siły uderzył swoją matkę patelnią w głowę. 73-latka zalała się krwią i osunęła na podłogę. Kobieta ostatkiem sił zadzwoniła na policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali w mieszkaniu poszkodowaną i jej oprawcę. Mężczyzna został zatrzymany, a kobietę przewieziono do szpitala.

Sąd, na wniosek policji i prokuratury, zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się nad matką, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj: Jasnowidz Jackowski TO zobaczył! Jego przepowiednia mówi o pustkach w Lublinie. Jaki będzie 2022 rok?

Sonda
Czy kary za przemoc domową powinny być wyższe?