Uprawiał seks z córką! Jaką karę poniesie? Ohydny skandal pod Chełmem

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Flachovatereza Uprawiał seks z córką! Jaką karę poniesie? Ohydny skandal pod Chełmem

Uprawiał seks z córką! Jaką karę poniesie? Ohydny skandal pod Chełmem

2021-12-31 10:14

Uprawiał seks z córką. Jaka kara dla zboczonego ojca z województwa lubelskiego? Właśnie zapadł wyrok w sprawie ohydnego skandalu pod Chełmem. Na jaką karę zasłużył „tata”? 62-latek został skazany za kazirodztwo. Uprawiał seks z własną córką. Rodzinne piekło trwało wiele miesięcy – w 2016 i 2017 roku. Po latach zapadł wyrok.

Zgłoszenie się po pomoc i opowiedzenie o tym, co się stało, musiało być dla niej niezwykle trudne. W końcu jednak zdecydowała się wyznać policjantom, do czego zmuszał ją ojciec. Zboczeniec spod Chełma (woj. lubelskie) uprawiał seks z własną córką! Jaką karę powinien ponieść sprawca tej ohydnej zbrodni? Sąd w Lublinie właśnie wydał wyrok w tej bulwersującej sprawie.

Zobacz też: Bił i gwałcił 14-lenią pasierbicę?! Rodzinne piekło pod Białą Podlaską

Lubelski sąd uznał Krzysztofa K. za winnego obcowania płciowego ze swoją córką. 62-latek został skazany na więzienie i zapłatę nawiązki.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji

Przed Sądem Okręgowym w Lublinie zapadł wyrok w sprawie Krzysztofa K. z pow. chełmskiego. 62-latek został uznany za winnego wielokrotnego dopuszczenia się obcowania płciowego w stosunku do swojej córki – informuje Polska Agencja Prasowa.

Sąd skazał Krzysztofa K. na karę roku i sześć miesięcy pozbawienia wolności oraz nałożył na niego obowiązek zapłaty na rzecz córki pięciu tysięcy złotych nawiązki. Na poczet kary więzienia zaliczył mu dziewięciomiesięczny pobyt w areszcie tymczasowym.

Krzysztof K. został aresztowany w sierpniu 2017 r. Prokuratura oskarżyła go o wielokrotne doprowadzenie córki do obcowania płciowego. Czynów tych miał się dopuścić od listopada 2016 r. do sierpnia 2017 r. Proces toczył się od 22 marca 2021 r. Nieprawomocny wyrok zapadł 22 grudnia.

Sonda
Jak oceniasz sądownictwo w Polsce?