Bił i gwałcił 14-lenią pasierbicę?! Rodzinne piekło pod Białą Podlaską

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Anemone123 Bił i gwałcił 14-lenią pasierbicę?! Rodzinne piekło pod Białą Podlaską

Bił i gwałcił 14-lenią pasierbicę?! Rodzinne piekło pod Białą Podlaską

2021-12-30 13:35

Tłukł kablem, bił, wyzywał i poniżał, a nawet wykorzystywał seksualnie 14-latkę? Śledczy oskarżają 35-latka z powiatu bialskiego na Lubelszczyźnie o prawdziwe zbrodnie. Zamienił rodzinną sielankę w prawdziwe piekło, znęcając się nad partnerką i jej córką. To właśnie nastolatkę obrał sobie za cel Marek B.? Bulwersującą sprawę bada teraz prokuratura i sąd. 35-latek bił i gwałcił pasierbicę?!

Bezwzględny potwór bez sumienia bił i gwałcił własną, 14-letnią pasierbicę? Prokuratura zarzuca 35-letniemu Markowi B., że w domu pod Białą Podlaską zgotował partnerce i przybranej córce rodzinne piekło. Prześladował je, a nastolatkę wykorzystywał seksualnie? Do zbrodni miało dochodzić przez ponad rok – dowodzą śledczy. Sprawę bada teraz prokuratura, która przygotowuje akt oskarżenia i sąd, który rozpatrzy… zażalenie Marka B. Jego obrońca bowiem nie zgadza się z decyzją o aresztowaniu 35-latka. Mężczyzna podejrzewany o najbardziej ohydne zbrodnie powinien być na wolności?

Przeczytaj także: Lubuskie. Przyjaciel rodziny zgwałcił niepełnosprawnego 12-latka?! Matka dziecka w szoku

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej wpłynęło właśnie zażalenie obrońcy na decyzję o tymczasowym aresztowaniu Marka B. 35-latek jest podejrzany o znęcanie się nad konkubiną i małoletnią pasierbicą, a także o obcowanie płciowe z 14-latką. Wnioskiem zajmie się Sąd Okręgowy w Lublinie.

Przypomnijmy, Marek B. został zatrzymany 14 grudnia. Wówczas sąd zadecydował, że 35-latek spędzi za kratami trzy miesiące (do 14 marca 2022 r.) i w areszcie poczeka na proces.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy wskazuje na duże prawdopodobieństwo tego, że podejrzany popełnił zarzucane mu przestępstwo – wskazała wówczas sędzia Marta Załęska.

Porwanie dla okupu na Podkarpaciu. Potężna akcja policji

Jednocześnie wskazała, że zebrany w sprawie materiał dowodowy wymaga uzupełnienia przez śledczych badających sprawę. – W ocenie sądu okres trzech miesięcy jest niezbędny do zgromadzenia całego materiału dowodowego, bowiem postępowanie przygotowawcze obecnie ma charakter rozwojowy – podała sędzia Załęska.

Zobacz też: Ciągnął 23-latkę na sznurze za samochodem. Zgroza w Rozwadowie!

Lista zbrodni, jakich miał się dopuścić 35-latek spod Białej Podlaskiej jest bardzo długa, a obraz rodzinnego piekła, jakie się z niej wyłania, jest przerażający. Prokuratura podejrzewa Marka B. o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad konkubiną i małoletnią pasierbicą, wszczynanie bezpodstawnych awantur, znieważanie słowami powszechnie uważanymi za obelżywe, szarpanie, popychanie, targanie za włosy i bicie pasierbicy kablem od ładowarki. Ponadto, śledczy zarzucają 35-latkowi o doprowadzenie małoletniej pasierbicy do obcowania płciowego. Do przestępstw miało dochodzić między 2019 r. a grudniem 2021 r. w pow. bialskim na Lubelszczyźnie.

Markowi B. za zarzucane mu czyny może grozić kara do ośmiu lat więzienia.

Sonda
Jaką karę powinien ponieść Marek B., jeśli jest winny?