Żółkiew: 19-latek w Audi WJECHAŁ w staruszkę. MAKABRYCZNA śmierć na drodze!

2020-09-21 22:47 Marek Targoński
Żółkiew: 19-latek w Audi WJECHAŁ w staruszkę. MAKABRYCZNA śmierć na drodze!
Autor: KWP Lublin

Dramatyczny wypadek drogowy na Lubelszczyźnie, w miejscowości Żółkiew (pow. krasnostawski). 19-letni kierowca audi wjechał w staruszkę! 85-letnia kobieta zginęła pod kołami osobówki. Makabryczna śmierć na drodze.

Żółkiew. Do tragedii doszło w sobotni wieczór, po godz. 20.00. Co tam się stało i czy tego dramatu można było uniknąć? Za kierownicą audi siedział 19-latek. Potrącona kobieta miała 85-lat.

Zobacz też: Upozorował własną śmierć! Chciał wyłudzić 26 milionów. Eugeniusz P. wpadł w Dorohusku

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do potrącenia 85-latki z gminy Żółkiewka doszło na nieoświetlonym odcinku drogi w obszarze niezabudowanym. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu – informuje mł. asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Za kierownicą audi siedział 19-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu krasnostawskiego. Był trzeźwy – potwierdziło to policyjne badanie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Mundurowi po raz kolejny apelują też o rozsądek, rozwagę i ostrożność do kierowców i pieszych.

Super Raport 21.09 (goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, Paweł Zalewski - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.