Wola Idzikowska: ZWĘGLONE ZWŁOKI w zgliszczach. Tragiczny finał nocnego pożaru

i

Autor: KWP Lublin

Wola Idzikowska: ZWĘGLONE ZWŁOKI w zgliszczach. Tragiczny finał nocnego pożaru

2020-12-02 7:58

Zwęglone zwłoki w zgliszczach spalonego budynku w Woli Idzikowskiej (pow. krasnostawski) na Lubelszczyźnie. Nocny pożar miał makabryczny finał. Zginął człowiek. Kim jest ofiara tragedii? To sprawdza policja. Śledczy ustalają też przyczyny pożaru, który miał fatalne konsekwencje.

AKTUALIZACJA:

Najprawdopodobniej w pożarze zginął 54-letni mieszkaniec tej gminy. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji – informuje mł. asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Tamtejsi funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Makabryczny finał nocnego pożaru na Lubelszczyźnie. W zgliszczach spalonego budynku gospodarczego w Woli Idzikowskiej znaleziono zwęglone zwłoki. Strażacy, którzy prowadzili akcję gaśniczą i ratowniczą, nie mogli ich zidentyfikować, ani stwierdzić czy to kobieta, czy mężczyzna…

Do tragedii doszło w Woli Idzikowskiej (pow. krasnostawski) na Lubelszczyźnie. W zgliszczach spalonego budynku znaleziono zwęglone zwłoki – podaje Radio Plus Lublin. Strażacy, którzy brali udział w akcji gaśniczej, mieli problem z identyfikacją ofiary.

Pożar wybuchł w budynku gospodarczym w Woli Idzikowskiej w nocy ze wtorku na środę i miał makabryczny finał. Dlaczego doszło do tragedii? Przyczyna pojawienia się ognia nie jest jeszcze znana. Wiele wskazuje na to, że w budynku gospodarczym stał piec, a w pomieszczeniu ktoś pomieszkiwał.

Zobacz też: SZPITAL TYMCZASOWY w Targach Lublin. Setki łóżek dla chorych na COVID-19 [ZDJĘCIA]

Dlaczego doszło do tej tragedii? Czy można jej było uniknąć? Kim jest ofiara dramatycznego pożaru w Woli Idzikowskiej? Odpowiedzi na te pytania szukają teraz śledczy.