ZASZLACHTOWAŁ kolegów dla pieniędzy! Makabryczne kulisy zbrodni pod Puławami [ZDJĘCIA]

2020-12-01 19:10

Przerażająca zbrodnia i to z najniższych możliwych pobudek. Potwór zaszlachtował kolegów dla pieniędzy! Podwójne morderstwo pod Puławami na Lubelszczyźnie wstrząsnęło nie tylko lokalną społecznością. Dziś w sprawie pojawiają się nowe informacje. Jest też decyzja sądu: Ukrainiec, który dopuścił się tej zbrodni, pójdzie siedzieć! Jaką karę poniesie?

Nie da się usprawiedliwić tego, co zrobił. 37-letni Ukrainiec zaszlachtował kolegów dla pieniędzy. Zamordował dwóch rodaków, a później zabrał ich pieniądze… Przepuścił je na alkohol i narkotyki. Przerażająca zbrodnia i podwójne morderstwo pod Puławami na Lubelszczyźnie. Jest wyrok.

Zobacz też: PODWÓJNE MORDERSTWO pod Puławami! MAKABRYCZNE szczegóły zbrodni [ZDJĘCIA]

Do tragicznych zdarzeń doszło w grudniu ubiegłego roku w gospodarstwie w Dobrosławowie pod Puławami. Serhij okradał swoich rodaków, a pieniądze przepuszczał na używki. Wiedział, że część z nich wraca następnego dnia do domu, więc postanowił zabrać im pieniądze – bez względu na koszty. Zaczaił się z nożem sprężynowym i z zimną krwią mordował…

Super Raport 01.12 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz - Platforma Obywatelska, były szef MSW oraz prof. Ernest Kuchar - specjalista chorób zakaźnych WUM)

Jeden z pokrzywdzonych został ugodzony nożem osiemnastokrotnie w klatkę piersiową i brzuch, co skutkowało jego śmiercią, natomiast drugi mężczyzna został ugodzony pięciokrotnie w szyję oraz klatkę piersiową, co również skutkowało jego śmiercią – mówiła w czasie śledztwa prok. Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Siergiej od początku był głównym podejrzanym. Został zatrzymany niedługo po dokonaniu zbrodni. Sąd Okręgowy w Lublinie uznał, że Ukrainiec jest winny: zabójstw ze szczególnym okrucieństwem, kradzieży, włamań… Został skazany na 25 lat więzienia. O wcześniejsze, warunkowe zwolnienie będzie mógł się ubiegać najwcześniej za 20 lat.