Wielka tragedia na Lubelszczyźnie. Pijany 73-latek wjechał w ciągnik. Ofiara śmiertelna i ciężko ranny!

i

Autor: Lubelska Policja

Wielka tragedia na Lubelszczyźnie. Pijany 73-latek wjechał w ciągnik. Ofiara śmiertelna i ciężko ranny!

2022-05-13 20:51

Śmiertelny wypadek z udziałem osobówki i ciągnika miał miejsce dziś (13.05.2022 r.) na drodze wojewódzkiej nr 849 między Babicami i Łukową. Pijany 73-latek wjechał w ciągnik rolniczy. Jedna osoba zginęła, jedna została ciężko ranna. Szczegóły zdarzenia w naszym materiale.

Śmiertelny wypadek Babice-Łukowa. 73-latek wjechał w ciągnik

Śmiertelny wypadek na trasie pomiędzy miejscowościami Babice i Łukowa miał miejsce dziś (13.05) rano. Około godziny 9:00 na drodze wojewódzkiej numer 849 samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 73-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, kierując samochodem marki Peugeot, najechał na tył jadącego przed nim ciągnika rolniczego, czym doprowadził do tragicznego w skutkach wypadku. Policjanci przebadali kierowcę, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Lublinie. Roztrzaskał się o śmieciarkę. 84-latek nie żyje

Jak podają służby, 66-letnia pasażerka, pomimo podjętej reanimacji, w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Natomiast 55-letni kierowca ciągnika rolniczego w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala.

Groźny wypadek przy autostradzie A4 na Dolnym Śląsku

Biłgorajscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły i dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Droga przez jakiś czas była zablokowana.

CZYTAJ: Rolnik zginął przygnieciony przez traktor. Makabryczna śmierć 68-latka

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?