Śmiertelny wypadek w Lublinie. Roztrzaskał się o śmieciarkę. 84-latek nie żyje

2022-05-12 11:50
Śmiertelny wypadek w Lublinie. Roztrzaskał się o śmieciarkę. 84-latek nie żyje
Autor: KWP Lublin Śmiertelny wypadek w Lublinie. Roztrzaskał się o śmieciarkę. 84-latek nie żyje

Makabryczny, śmiertelny wypadek w Lublinie na ul. Wyzwolenia. 84-letni kierowca nagle zjechał na przeciwległy pas i roztrzaskał się o śmieciarkę. To było czołowe zderzenie osobówki z potężną ciężarówką. Efekt był tragiczny. 84-latek nie żyje. Mężczyzna zmarł na miejscu tragedii mimo prowadzonej reanimacji.

Śmiertelny wypadek w Lublinie na ul. Wyzwolenia. Okoliczności i przyczyny tragedii bada policja i prokuratura. Zginął człowiek. W środę (11.05) przed południem (ok. godz. 10.50) osobówka uderzyła w potężną śmieciarkę. Efekt był dramatyczny.

Ze wstępnych informacji policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki Honda jechał ulicą Wyzwolenia w kierunku ulicy Głuskiej. 84-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z ciężarówką – relacjonuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Efekt czołowego zderzenia osobówki ze śmieciarką, a więc potężną ciężarówką, był tragiczny. – Mieszkaniec Lublina, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu – potwierdza Gołębiowski.

Co wiemy o okolicznościach tragicznego, śmiertelnego wypadku w Lublinie? 44-letni kierowca scanii był trzeźwy. Nie wiadomo, dlaczego 84-latek zjechał na przeciwległy pas. Być może zasłabł, być może stało się coś innego? – W miejscu zdarzenia przez wiele godzin pracowali policjanci ruchu drogowego, prokurator oraz biegły. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn zdarzenia – deklarują lubelscy mundurowi.

Sedno Sprawy - Artur Dziambor

Jednocześnie policja niezmiennie apeluje o ostrożność na drogach i ulicach, bo – jak widać – o tragedię nietrudno, a wokół nas może dochodzi do nagłych, niespodziewanych zdarzeń. Efekt wielu z nich jest niestety tragiczny. Tylko wczoraj w województwie lubelskim doszło do trzech wypadków drogowych, w których dwie osoby zginęły, a jedna została ranna. Taka czarna seria trwa od niedzieli, 8 maja – codziennie ktoś traci życie na drodze na Lubelszczyźnie – wynika z policyjnych statystyk. Uważajcie na siebie!

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE