Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!

i

Autor: KWP Lublin Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!

Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!

2022-05-10 13:35

Kolejny makabryczny wypadek z udziałem motocyklisty. Sezon jednośladów na Lubelszczyźnie zaczyna się wyjątkowo tragicznie. W miejscowości Zakręcie (pow. krasnostawski) na „17” doszło do zderzenia motocykla i osobówki. 31-letni motocyklista roztrzaskał się o samochód… Ratownicy i lekarze próbowali uratować mu życie, ale bezskutecznie. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Koszmar na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie na Lubelszczyźnie. 31-letni motocyklista nie żyje – zginął na skutek makabrycznego wypadku, do jakiego doszło w poniedziałkowy (9.05) wieczór, około godz. 20.00. Co tam się stało? Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

Sezon na dwa kółka na Lubelszczyźnie zaczyna się tragicznie. Uważajcie na siebie i na innych użytkowników dróg. Oby jak najmniej takich zdarzeń!

Co wydarzyło się w miejscowości Zakręcie? Dlaczego 31-latek zginął?

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że jadący w kierunku Krasnegostawu 42-letni kierowca osobowej hondy skręcał w lewo na posesję. Wówczas w bok jego samochodu uderzył 31-letni motocyklista. Kierujący jednośladem marki MZ, trafił do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, jego życia nie udało się uratować – relacjonuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Express Biedrzyckiej 10.05 (gen. Mieczysław Bieniek, prof. Agnieszka Legucka, Paweł Zalewski) Sedno Sprawy: Wojciech Skurkiewicz

Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśnia policja i prokuratura. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową hondą był trzeźwy, z kolei motocykl nie posiadał aktualnych badań technicznych – dodaje Wasilewski.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?