Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!

2022-05-10 13:35
Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!
Autor: KWP Lublin Zakręcie: 31-letni motocyklista nie żyje. Próbowali go ratować… Koszmar na drodze!

Kolejny makabryczny wypadek z udziałem motocyklisty. Sezon jednośladów na Lubelszczyźnie zaczyna się wyjątkowo tragicznie. W miejscowości Zakręcie (pow. krasnostawski) na „17” doszło do zderzenia motocykla i osobówki. 31-letni motocyklista roztrzaskał się o samochód… Ratownicy i lekarze próbowali uratować mu życie, ale bezskutecznie. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Koszmar na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Zakręcie na Lubelszczyźnie. 31-letni motocyklista nie żyje – zginął na skutek makabrycznego wypadku, do jakiego doszło w poniedziałkowy (9.05) wieczór, około godz. 20.00. Co tam się stało? Okoliczności tragedii bada policja i prokuratura.

Sezon na dwa kółka na Lubelszczyźnie zaczyna się tragicznie. Uważajcie na siebie i na innych użytkowników dróg. Oby jak najmniej takich zdarzeń!

Co wydarzyło się w miejscowości Zakręcie? Dlaczego 31-latek zginął?

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że jadący w kierunku Krasnegostawu 42-letni kierowca osobowej hondy skręcał w lewo na posesję. Wówczas w bok jego samochodu uderzył 31-letni motocyklista. Kierujący jednośladem marki MZ, trafił do szpitala, gdzie pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej, jego życia nie udało się uratować – relacjonuje kom. Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Express Biedrzyckiej 10.05 (gen. Mieczysław Bieniek, prof. Agnieszka Legucka, Paweł Zalewski) Sedno Sprawy: Wojciech Skurkiewicz

Okoliczności i przyczyny tragedii wyjaśnia policja i prokuratura. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową hondą był trzeźwy, z kolei motocykl nie posiadał aktualnych badań technicznych – dodaje Wasilewski.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE