Naklik. W makabrycznym wypadku zginął motocyklista. 38- letni kierowca crossa uderzył w drzewo

i

Autor: lubelska policja Naklik. W makabrycznym wypadku zginął motocyklista. 38- letni kierowca crossa uderzył w drzewo

Naklik. W makabrycznym wypadku zginął motocyklista. 38- letni kierowca crossa uderzył w drzewo

2022-05-09 11:06

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj (niedziela, 8.05.2022) po południu w miejscowości Naklik (Lubelskie). Ze wstępnym ustaleń policji wynika, że 38 – letni kierowca motocykla typu cross stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do wypadku doszło wczoraj (niedziela, 8 maja 2022) około godziny 17:20 na drodze wojewódzkiej 877 w miejscowości Naklik. 38-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Niestety, stało się najgorsze - mężczyzna zmarł. Jak doszło do tego strasznego w skutkach wypadku?

- Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 38-letni mieszkaniec gminy Potok Górny kierując motocyklem marki Honda typu Cross jadąc od strony miejscowości Kulna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować - przekazuje młodszy aspirant Joanna Klimek z lubelskiej policji.

Jak ustalili policjanci, 38-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem, a jego pojazd nie miał tablic rejestracyjnych ani aktualnych badań technicznych. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

- Obecnie ustalany dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów - apelują lubelscy policjanci.

Potrącenie dwójki pieszych na ul. Kamiennej w Bydgoszczy
Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?