Wąwolnica: Oglądali dom na sprzedaż, gdy stało się TO. Coś strasznego!

2020-07-13 13:38 Mariusz Mucha
Spadli przez dziurę w suficie
Autor: KPP Puławy Oglądali dom, a wylądowali w szpitalu

Wydawałoby się, że oglądanie nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż w niedzielne popołudnie to czynność przyjemna i całkowicie bezpieczna. Dla potencjalnej kupującej i właściciela domu zakończyło się natomiast wizytą w szpitalu! Dom okazał się bowiem w dużo gorszym stanie, niż na to wyglądał.

Pobytem w szpitalu zakończyło się dla 62-letniej kobiety i 43-letniego mężczyzny... niedzielne oglądanie domu na sprzedaż w okolicach Wąwolnicy.

Trąba powietrzna nad Krakowem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wprawdzie właściciel nieruchomości nie ukrywał, że do wymuskanych domków jej daleko, nie dodał jednak, że to jednak dziurawa inwestycja. I sam się o tym boleśnie przekonał...

W niezamieszkałym budynku jednorodzinnym załamał się betonowy strop, dwie osoby zostały poszkodowane, spadając piętro niżej. 43-letni mężczyzna i 62-letnia kobieta trafili do szpitali w Puławach i Lublinie, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – informuje Ewa Rejn-Kozak z policji w Puławach.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w jednej z miejscowości w gminie Wąwolnica. Kupcy przyjechali z daleka, bo aż spod Werbkowic niedaleko Zamościa.

Po obejrzeniu budynku z zewnątrz przeszli z 43-letnim właścicielem do środka.

– Gdy znajdowali się na piętrze pod 62-letnią kobietą i 43-letnim mężczyzną załamał się strop. Przez powstały otwór oboje spadli piętro niżej – dodaje Rejn-Kozak. – Właściciel budynku śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Lublinie, natomiast 62-latka do szpitala w Puławach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W poniedziałek budynkowi przyjrzy się inspektor Nadzoru Budowlanego, który ma pomóc wyjaśnić przyczyny tego, co się wydarzyło.