Umierała w płomieniach. Znaleźli zwęglone ciało. Horror na łące w Tomaszowie Lubelskim

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Fotomi Umierała w płomieniach. Znaleźli zwęglone ciało. Horror na łące w Tomaszowie Lubelskim

Umierała w płomieniach. Znaleźli zwęglone ciało. Horror na łące w Tomaszowie Lubelskim

2022-03-29 9:14

Umierała w płomieniach i makabrycznych okolicznościach. Wokół widziała pewnie tylko ogień, palący wszystko wokół i duszący dym, który nie pozwalał oddychać… Strażacy znaleźli zwęglone ciało na łące w Tomaszowie Lubelskim. To już kolejny taki horror tej wiosny. Znów, przy bezmyślnym wypalaniu traw cierpi nie tylko środowisko. W Tomaszowie Lubelskim zginęła 86-letnia kobieta.

Tomaszów Lubelski. 86-letnia kobieta zginęła w pożarze traw! To kolejny taki horror tej wiosny. Pożary traw najczęściej są wynikiem celowego podpalenia. Tak było też i najpewniej tym razem. W akcji gaśniczej na obszarze co najmniej kilkunastu hektarów uczestniczyło kilkanaście zastępów straży pożarnej. Wśród wypalonej ziemi i resztek roślin na łące w Tomaszowie Lubelskim ratownicy znaleźli zwęglone ciało. 86-letnia mieszkanka miasta umierała w płomieniach.

Zobacz też: Koszmar w Opolu Lubelskim. Mężczyzna PODPALIŁ 25-latka. Przerażające!

Do tragicznego w skutkach pożary doszło w poniedziałek (18.03) przed godz. 14.00 w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Szopena – przekazał, w rozmowie z PAP, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie kom. Andrzej Fijołek.

Na łąkach i nieużytkach przylegających do Tomaszowa Lubelskiego doszło do pożaru traw, który objął obszar co najmniej kilkunastu hektarów. Podczas sprawdzania terenu policjanci znaleźli zwęglone zwłoki 86-letniej kobiety, mieszkanki Tomaszowa – przekazał Fijołek.

Płonął gigantyczny obszar, blisko 20 hektarów łąk i nieużytków przy rzece Sołokija. Silny wiatr sprawił, że ogień szybko się rozprzestrzeniał. Być może odciął drogę ucieczki zmarłej kobiecie. Okoliczności jej śmierci będą teraz wyjaśniać policjanci pod nadzorem prokuratury.

Wojsko amerykańskie stacjonujące na terenie lotniska Rzeszów Jasionka. Obrona granicy wschodniej

W akcji gaśniczej uczestniczyło kilkanaście zastępów strażaków. – Według wstępnych ustaleń, prawdopodobną przyczyną pożaru mogło być podpalenie – podał dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, mł. kpt. Jakub Kurczuk, cytowany przez PAP.

86-latka jest już trzecią ofiarą śmiertelną pożarów traw na Lubelszczyźnie w tym miesiącu! Wcześniej w płomieniach zginęli ludzie w Biłgoraju i Łubce. Zobacz: Ludzie giną w płomieniach! Zwęglone zwłoki wśród spalonych traw. Horror!

Sonda
Widziałeś kiedyś pożar traw albo nieużytków?