Śmiertelny wypadek

Tir zmiótł rowerzystkę w Łukowie! Kobieta nie żyje, wszystko się nagrało [WIDEO]

2022-11-17 19:14

Nie żyje rowerzystka, w którą na ul. Przemysłowej w Łukowie uderzył tir. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 17 listopada, w godzinach porannych. Moment zdarzenia uwieczniła znajdująca się nieopodal kamera. Widzimy, że poszkodowana włączała się do ruchu, wyjeżdżając z bocznej drogi i wjeżdżając na prawy pas jezdni, gdzie doszło do śmiertelnego potrącenia.

Śmiertelny wypadek w Łukowie. Tir potrącił rowerzystkę

Rowerzystka zginęła pod kołami tira w Łukowie w województwie lubelskim. Wypadek miał miejsce w czwartek, 17 listopada, po godz. 7, na ul. Przemysłowej. Tragiczne zdarzenie nagrała znajdująca się tam kamera. Widzimy, że kobieta włączała się do ruchu z bocznej drogi i skręcała w lewo, po czym wjechała na prawy pas jezdni, którą w tym samochód kierunku podróżował 34-letni kierowca ciężarówki. Obywatel Białorusi nie zdążył zahamować i doszło do potrącenia - 67-latka zginęła na miejscu. - Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzili śledztwo i ustalą dokładnie jaki był przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia - informuje aspirant sztabowy Marcin Jóźwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

W czwartek w Lubelskiem doszło również do drugiego tragicznego zdarzenia na drodze: Śmiertelny wypadek z udziałem kobiety i mężczyzny! Makabra pod Zamościem [ZDJĘCIA]

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze oraz o stosowanie się do przepisów. Pamiętajmy także, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu - przypominają mundurowi.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Tragedia w Chrząstowicach. Nie żyją cztery osoby.