Druga tragedia w Lubelskiem

Śmiertelny wypadek z udziałem kobiety i mężczyzny! Makabra pod Zamościem [ZDJĘCIA]

2022-11-17 21:39

69-letni mężczyzna zginął pod kołami osobowego peugeota w miejscowości Bodaczów pod Zamościem. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 17 listopada, w późnych godzinach popołudniowych, na drodze krajowej nr 74. Jak informuje na swoim profilu facebookowym Policja Lubelska, ofiara zginęła na miejscu, a samochód osobowy prowadziła 64-letnia kobieta.

Śmiertelny wypadek pod Zamościem. Kierująca peugeotem potrąciła 69-latka

W śmiertelnym wypadku, do którego doszło w Bodaczowie pod Zamościem, zginął 69-letni mężczyzna. Jak informuje PAP, do zdarzenia doszło w czwartek, 17 listopada, ok. godz. 18.30. Według ustaleń, o których poinformowała na swoim profilu facebookowym Policja Lubelska, poszkodowany zginął na miejscu, po tym jak uderzyła w niego 64-latka prowadząca osobowego peugeota. Wstępne okoliczności wypadku nie są jeszcze znane, ale mundurowi dodają, że na miejscu panują duże utrudnienia w ruchu, więc kierowy powinni korzystać z objazdów prowadzących przez: Brody Małe, Niedzieliska i Zawadę.

To już drugi śmiertelny wypadek w czwartek, 17 listopada, w województwie lubelskim, po tym jak w Łukowie zginęła 67-letnia rowerzystka: Tir zmiótł rowerzystkę w Łukowie! Kobieta nie żyje, wszystko się nagrało [WIDEO].

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Tragedia w Chrząstowicach. Nie żyją cztery osoby.