Czy jesteś PRAWDZIWYM KATOLIKIEM?? Nie wiedzieć tego to GRZECH! [QUIZ]

i

Autor: Pixabay/Pexels

QUIZ: Jesteś prawdziwym katolikiem? Nie wiedzieć tego to grzech!

2021-10-14 13:20

Sprawdź, czy jesteś prawdziwym katolikiem! Rozwiąż quiz, wskaż prawidłowe odpowiedzi na pytania o kościół, wiarę i sakramenty. Ile punktów uzyskasz? Nie wiedzieć tego to istny grzech. Sprawdź swoją wiedzę o kościele katolickim. Dla wierzących wynik 7/10 to minimum! Chodzisz do kościoła? Znasz naukę i zasady obowiązujące katolików? Sprawdź sam!

Który dzień tygodnia jest najważniejszy dla katolików? Jakie imiona wybrali sobie ostatni papieże? W którym miesiącu najczęściej modlimy się na różańcu? Które święta są nakazane, a w które nie musimy chodzić do kościoła? To tylko część pytań, z jakimi będziesz musiał się zmierzyć, jeśli podejmiesz wyzwanie i rozwiążesz quiz: „Czy jesteś prawdziwym katolikiem?”.

Jesteś prawdziwym katolikiem? Test wiedzy o Kościele katolickim [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dla katolików najważniejszym dniem tygodnia jest…?

Dla wierzących i praktykujących to będzie bułka z masłem, a wynik przynajmniej 7/10 to absolutne minimum. Ile punktów uda Ci się zdobyć? Nie znać prawidłowej odpowiedzi na te pytania to istny grzech! Sprawdź swoją wiedzę i to, czy jesteś prawdziwym katolikiem. Rozwiąż nasz test o Kościele – jego obrzędach i uroczystościach. Quiz pt. „Czy jesteś prawdziwym katolikiem?? Nie wiedzieć tego to grzech!” znajdziesz poniżej. Powodzenia!

Zobacz też: QUIZ. Nietypowe wyrazy ze słownika. Co oznaczają? Ekstremalnie trudny test językowy

Jeśli rozwiązałeś nasz quiz, pochwal się wynikiem w mediach społecznościowych i poleć ten test znajomym, by też mogli sprawdzić swoją wiedzę. Kto z Was uzyskał więcej punktów? Które z pytań okazało się najtrudniejsze? Pamiętaj, że quiz – ten i inne – to tylko forma zabawy i intelektualnej rozrywki. Wynik nie jest najważniejszy. Rozwiązując testy i quizy, możesz się świetnie bawić i zawsze dowiedzieć czegoś nowego.

Polecamy też inne quizy i testy na SE.pl:

QUIZ jak krzyżówka. Wskaż odpowiedzi i zgadnij hasło. Lekko nie będzie!

QUIZ: Szkolne lektury – kto je napisał? Pamiętasz tych autorów? To trudniejsze niż myślisz

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Marzy mi się zmiana pokoleniowa w Episkopacie