QUIZ. Największe POLSKIE PRZEBOJE. Dokończysz refren? Te HITY zna KAŻDY. A Ty?

i

Autor: Pixabay/kaboompics

Pamiętasz je jeszcze?

QUIZ. Największe polskie przeboje. Dokończysz refren? Te hity zna każdy. A Ty?

2022-08-27 9:56

Te hity zna chyba każdy. Wychowały się na nich całe pokolenia. A Ty? Pamiętasz te największe przeboje? Sprawdź! Rozwiąż nasz quiz i dokończ refren najpopularniejszych polskich piosenek wszech czasów. Te przeboje to już prawdziwe szlagiery. Śpiewałeś je nie raz: na koncercie, pod prysznicem, na weselu albo nawet pod nosem. Pamiętasz słowa tych piosenek?

Z kompletem punktów z tego quizu możesz śmiało startować w „Jaka to melodia?” albo iść na karaoke nie obawiając się konkurencji. Łatwo nie będzie, ale dziś pytamy o hity, największe polskie przeboje, które chyba zna każdy z nas. A Ty? Dasz sobie radę? Sprawdź swoją pamięć! Rozwiąż quiz: Największe polskie przeboje. Dokończysz refren?

Pamiętasz te słynne zwrotki i refreny? Na pewno tak! Uwaga, rozwiązując ten quiz, będziesz nucić w głowie, pod nosem, albo nawet zaczniesz śpiewać na głos. Pytamy o największe polskie przeboje, które zna każdy. Te hity wywołują wiele wspomnień i nie znikają z naszej pamięci. Pamiętasz je wszystkie? Rozwiąż quiz!

QUIZ. Największe POLSKIE PRZEBOJE. Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 15
„Jolka, Jolka, pamiętasz” to jeden z największych hitów Budki Suflera. Jak zaczynała się ta piosenka? Jolka, Jolka, pamiętasz…
QUIZ. Największe POLSKIE PRZEBOJE. Dokończysz refren? Te HITY zna KAŻDY. A Ty?

i

Autor: Pixabay/VinzentWeinbeer

Na początek proste pytanie, ale i kolejne nie powinny sprawiać Ci trudności. Dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania bezbłędnie? Pytamy o teksty refrenów i piosenek, które zna każdy – największych polskich przebojów, prawdziwych hitów!

Budka Suflera, Lady Pank, Krystyna Prońko czy Grzegorz Turnau. Bajm, Perfect czy T.Love. Ale też Zbigniew Wodecki czy Czesław Niemen. Największe zespoły i największe nazwiska w polskiej muzyce rozrywkowej ostatnich dekad. Ich przebojów i piosenek słuchały całe pokolenia. Te hity zna chyba każdy. Sprawdź, czy je pamiętasz. Zdobędzie komplet punktów w naszym quizie?

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!

Pamiętaj, że ten test, jak każdy nasz quiz, to tylko forma zabawy i intelektualnej rozrywki. Traktuj ją zawsze z przymrużeniem oka i jako dobrą zabawę. Jeśli będziesz chciał, pochwal się wynikiem testu i pokaż go innym, by też mogli sprawdzić swoją wiedzę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE