Terespol. Szkielet ludzki w mieszkaniu, obok nieprzytomna 58-latka! Telefon z zagranicy ujawnił makabrę

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Policjanci z Terespola ujawnili w jednym z mieszkań ludzki szkielet, obok którego leżała nieprzytomna 58-latka.

Terespol. Szkielet ludzki w mieszkaniu, obok nieprzytomna 58-latka! Telefon z zagranicy ujawnił makabrę

2021-07-20 19:18

Policjanci z Terespola ujawnili w jednym z mieszkań ludzki szkielet, obok którego leżała nieprzytomna 58-latka. W nocy z poniedziałku na wtorek do mundurowych zadzwoniła mieszkająca za granicą kobieta, która straciła kontakt ze swoją matką. Dodała, że ma ona problemy zdrowotne. Gdy policjanci dotarli pod wskazany przez mieszkankę zagranicy adres, znaleźli nieprzytomną matkę kobiety, a w sąsiednim pokoju natrafili na ludzki szkielet.

Terespol. Szkielet ludzki w mieszkaniu, obok nieprzytomna 58-latka! Telefon z zagranicy ujawnił makabrę

Szkielet ludzki i nieprzytomna 58-latka w mieszkaniu na terenie Terespola. Wszystko wydało się, gdy w nocy z poniedziałku na wtorek, po godz. 1, do tamtejszej policji zadzwoniła mieszkająca za granicą kobieta, która straciła kontakt ze swoją matką.

- Z relacji zaniepokojonej córki wynikało, że mieszkająca na terenie gminy Terespol matka ma problemy zdrowotne. Pod wskazany adres natychmiast skierowany został patrol. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania - informuje policja w Terespolu.

Czytaj też: Krasnobród: Nielegalna kąpiel skończyła się tragicznie. Czarna seria utonięć!

Terespol. Czy szkielet należy do matki nieprzytomnej 58-latki?

Pod wskazanym adresem policjanci znaleźli nieprzytomną 58-latkę, matkę zgłaszającej, a w sąsiednim pokoju ujawnili ludzki szkielet. To prawdopodobnie matka poszkodowanej, bo mundurowi ustalili, że zamieszkiwała razem z nią, ale będą to musiały potwierdzić badania.

- Czynności na miejscu wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego zwłoki zostały zabezpieczone celem dalszych badań - informuje policja w Terespolu.

Czytaj też: Lubartów: Synowie zamordowanej Anny rapują o mamie. Tekst rozdziera serce! [WIDEO]

Adam został zmielony przez kosiarkę