Quiz. Owoc czy warzywo? Uwaga na podchwytliwe pytania!

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons Quiz. Owoc czy warzywo? Uwaga na podchwytliwe pytania! / Zdjęcie poglądowe

Quiz. Owoc czy warzywo? Uwaga na podchwytliwe pytania!

2021-07-13 7:05

Owoc czy warzywo? Na rozluźnienie mamy dla was quiz, który tylko z pozoru jest bardzo prosty! Przygotowaliśmy kilka podchwytliwych pytań. Nasze pociechy z pewnością znają większość odpowiedzi. Dacie radę zdobyć komplet punktów? Życzymy powodzenia!

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was z pozoru prosty test. Wskażcie, czy pytamy o owoc czy warzywo! Wydaje się, że 8/10 to powinien być plan minimum! Życzymy powodzenia i nie zapomnijcie pochwalić się wynikiem w komentarzu!