Śmiertelny wypadek samochodowy

i

Autor: Pixabay Śmiertelny wypadek samochodowy w Skokowie k. Opola Lubelskiego. Zginęła kobieta. Zdj. ilustracyjne.

Śmiertelny wypadek w Lubelskiem! Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką!

2022-02-11 18:10

Śmiertelny wypadek w województwie lubelskim. Auto osobowe zderzyło się czołowo z ciężarówką. Kierująca osobówką kobieta zginęła. Jak informuje policja, do tragedii doszło w miejscowości Skoków k. Opola Lubelskiego. Na miejscu tragedii pracują policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.

Policja poinformowała o tragicznym wypadku, do jakiego doszło w piątek (11 lutego) w woj. lubelskim. Kierująca samochodem osobowym alfa romeo zginęła w wyniku czołowego zderzenia z ciężarowym renault na drodze w miejscowości Skoków niedaleko Opola Lubelskiego.

Do tragedii doszło około godz. 15:30. – Kierująca alfą romeo z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas drogi i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym ciężarowym renault. Kobieta poniosła śmierć na miejscu – podała asp. szt. Edyta Żur z KPP w Opolu Lubelskim. 32-letni kierowca renault w chwili wypadku był trzeźwy. Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny tragedii i ustalają personalia zmarłej. Policjanci apeluje do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę, ponieważ warunki drogowe z godziny na godzinę się pogarszają.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Młody kierowca BMW roztrzaskał się na drodze. Tragedia w Rzeczycy Ziemiańskiej

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Śmiertelny wypadek na DK91 w Kolniku