Quiz. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw. Uwaga na PODCHWYTLIWE pytania!

2021-04-07 22:53
Quiz. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw. Uwaga na PODCHWYTLIWE pytania!
Autor: Super Express Quiz. Czwartkowy test z geografii. Stolice państw. Uwaga na PODCHWYTLIWE pytania!

W ramach czwartkowego quizu z geografii, tym razem będziemy was pytać o stolice państw. Wydaje się proste? Niektóre są podchwytliwe! Wielu myśli, że komplet punktów będzie formalnością, ale od razu uprzedzamy - mogą pojawić się niespodzianki! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem chodzi o stolice państw, ale te nieoczywiste! Często dochodzi tutaj do pomyłek! Dacie radę zgarnąć komplet? Powodzenia!

Kochasz quizy? Sprawdź też inne propozycje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE