Quiz. Banalny test z matematyki. Dzieci znają odpowiedzi!

2021-03-24 11:23
Quiz. Banalny test z matematyki. Dzieci znają odpowiedzi!
Autor: Super Express Quiz. Banalny test z matematyki. Dzieci znają odpowiedzi!

Quiz z matematyki, czyli banalny test dotyczący królowej nauk. Dacie radę zdobyć komplet punktów? O tym uczą się dzieci w szkołach! Nie dajcie się zwieść, niektóre pytania są podchwytliwe, ale na pocieszenie dajemy wam aż 50% na zaznaczenie poprawnej odpowiedzi! Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Tym razem mamy dla was test wiedzy z matematyki. Liczymy, że okaże się lekki, łatwy i przyjemny. Masz 50% na poprawną odpowiedź! Komplet punktów jest spokojnie w zasięgu!

Kochasz quizy? Sprawdź inne propozycje!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE