Krasnystaw: Po pijaku staranowała matkę z dzieckiem. Ważna decyzja sądu

i

Autor: KPP KRASNYSTWA/REPRODUKCJA MARIUSZ MUCHA/ SUPER EXPRESS Krasnystaw: Po pijaku staranowała matkę z dzieckiem

Potrącona rowerzystka nie żyje. Zabiła ją pijana 59-latka. Tragiczny finał wypadku w Krasnymstawie

2022-05-31 11:05

Potrącona wraz z dzieckiem rowerzystka z Krasnegostawu nie przeżyła. Lekarzom nie udało się jej uratować. Od soboty jej stan był krytyczny. Jej trzyletni synek też został ciężko ranny, chłopiec walczy o życie. Makabryczny wypadek spowodowała pijana 59-latka. Anna K. miała 2,5 promilu alkoholu w organizmie.

Nie żyje 45-letnia kobieta, potrącona w sobotę (28.05) w Krasnymstawie. Jechała rowerem wraz z trzyletnim synkiem. Niedaleko ich domu staranowała ich kompletnie pijana Anna K. Stan rannej 45-latki był krytyczny. Lekarzom nie udało się jej uratować. Kobieta zmarła w szpitalu.

Nie na taki finał tej historii liczyli wszyscy, przejęci losem poszkodowanej rodziny. Spokojne życie zostało dosłownie zniszczone przez pijaną kobietę. Jej zachowania nie da się niczym usprawiedliwić. To przez nią, tuż obok własnego domu, została ranna i w konsekwencji zmarła, 45-letnia kobieta. Jej malutki synek walczy o życie.

59-letniej Annie K. grozi 12 lat pozbawienia wolności. Usłyszała pięć zarzutów. We wtorek (30.05) sąd zadecydował o jej aresztowaniu na trzy miesiące.

Krasnystaw: Po pijaku staranowała matkę z dzieckiem. 59-latka aresztowana

Pijacki rajd 59-latki skończył się tragicznie. Jak już opisywaliśmy, w sobotę około godz. 10.00 najpierw uszkodziła dwa samochody na parkingu i… uciekła. Próbując uniknąć odpowiedzialności, doprowadziła do kolejnej kolizji z zaparkowanym samochodem. Co zrobiła? Znów uciekła. Niestety później staranowała Agnieszkę N., która jechała na rowerze z trzyletnim synkiem.

Kierująca rowerem jechała w tym samym kierunku i nie mogła w żaden sposób uniknąć zdarzenia. Po potrąceniu rowerzystki kierująca Toyotą przejechała jeszcze około 50 metrów, gdzie zderzyła się kierującą Renault, która zatrzymała auto, widząc wypadek – relacjonuje kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Sonda
Czy jesteś za surowszym karaniem pijanych kierowców?