Pies zagryzł swojego właściciela pod Hrubieszowem! Dramat na oczach syna mężczyzny

i

Autor: Alexas_Fotos/cc0/Pixabay.com Pies zagryzł swojego właściciela, mieszkańca gminy Horodło pod Hrubieszowem, zdj. ilustracyjne

Śmiertelny atak psa

Pies zagryzł swojego właściciela pod Hrubieszowem! Dramat na oczach syna mężczyzny

2022-08-24 19:41

Pies zagryzł swojego właściciela, mieszkańca gminy Horodło pod Hrubieszowem. Do zdarzenia doszło we wtorek, 23, sierpnia, ok. godz. 19, gdy 83-latek wszedł do kojca zwierzęcia, by je nakarmić. Wtedy pies nagle rzucił się na niego, a gdy mężczyzna uciekł na podwórko, zwierzę ruszyło za nim, kontynuując atak. Usłyszał to syn poszkodowanego, który odciągnął psa.

Pies zagryzł swojego właściciela pod Hrubieszowem! Dramat na oczach syna mężczyzny

Mieszkaniec gminy Horodło pod Hrubieszowem zginął zagryziony przez swojego psa. Do śmiertelnego ataku doszło we wtorek, 23 sierpnia, ok. godz. 19. Jak wstępnie ustaliła tamtejsza policja, 83-latek poszedł nakarmić zwierzę, wchodząc do jego kojca, ale pies rzucił się na niego i zaczął gryźć, więc jego właściciel uciekł na podwórko. Stworzenie ruszyło niestety za nim i dalej atakowało, co usłyszał syn mężczyzny. Udało mu się odciągnąć psa i zamknąć go w kojcu, ale mimo udzielenia pomocy medycznej jego ojciec zmarł w wyniku obrażeń. - Pies był w tej rodzinie od 3 lat i nigdy wcześniej nie zachowywał się agresywnie. Miał również aktualne szczepienia. Zwierzę zostało zabezpieczone przez lekarza weterynarii do badań. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - informuje aspirant sztabowa Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Czytaj też: Lublin: Dusił konkubinę na ulicy! Później 52-latek sięgnął po broń

Trudno w to uwierzyć, ale we wtorek, 23 sierpnia doszło do jeszcze jednego śmiertelnego ataku psa na człowieka, gdy zwierzę rasy pitbull zagryzło 47-latka. Pisaliśmy o tym tutaj: Makabra w Gdyni. Pitbull zagryzł 47-latka. Policjanci zastrzelili psa mordercę.

Pojechali na wakacje i uratowali pieski Tosia i Leosia żyją dzięki małżonkom,którzy zabłądzili na rowerach
Sonda
Czy psy atakujące człowieka powinny być usypiane?