Obrocz: Makabryczna śmierć 58-latka. Zginął potrącony przez motocykl

i

Autor: KWP Lublin Obrocz: Makabryczna śmierć 58-latka. Zginął potrącony przez motocykl

Tragedia na drodze

Obrocz: Makabryczna śmierć 58-latka. Zginął potrącony przez motocykl

2022-08-22 13:45

Wieczorny koszmar na prostej, lokalnej drodze w miejscowości Obrocz (pow. zamojski) na Lubelszczyźnie. Horror, jaki miał miejsce pod Zwierzyńcem, ciężko opisać czy wytłumaczyć… Pieszy zgiął potrącony przez motocyklistę. 58-latek nie żyje. Jak i dlaczego doszło do nietypowego, a co gorsza tragicznego w skutkach wypadku i nieodwracalnej tragedii?

Śmiertelny wypadek w Obroczy (pow. zamojski) na Lubelszczyźnie

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielny (21.08) wieczór, około godz. 21.00, na drodze powiatowej w Obroczy pod Zwierzyńcem na Lubelszczyźnie. To był prosty odcinek spokojnej na co dzień drogi powiatowej… Stał się jednak miejscem tragicznego koszmaru. W wyniku wypadku zginął 58-letni mężczyzna. Okoliczności dramatycznego potrącenia bada teraz policja i prokuratura.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Express Biedrzyckiej: Gen. Skrzypczak wprost o tym, co się stanie 24 sierpnia na Ukrainie: To będzie krwawy dzień

Pieszy szedł lewą stroną jezdni w kierunku Zwierzyńca. Nagle zaczął przechodzić pod skosem na drugą stronę drogi. Wchodząc na jezdnię, nie zauważył jadącego, również w stronę Zwierzyńca, motocyklisty. Kierujący jednośladem nie zdążył zareagować i uderzył w pieszego – opisuje asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

W miejscu, w którym doszło do tragicznego potrącenia, nie ma przejścia dla pieszych. Poważnie ranny 58-latek trafił do szpitala. Był nieprzytomny. Walka o życie mieszkańca gminy Zwierzyniec trwała kilka godzin. Niestety, zakończyła się porażką. Potrącony 58-latek zmarł w szpitalu.

Obrocz: Makabryczna śmierć 58-latka. Zginął potrącony przez motocykl

i

Autor: KWP Lublin Obrocz: Makabryczna śmierć 58-latka. Zginął potrącony przez motocykl

Yamahą kierował 29-latek z gminy Jarosław. Motocyklista też trafił do szpitala, jednak obrażenia, jakich doznał, nie zagrażają jego zdrowiu i życiu – informuje policja.

Policyjne badanie alkomatem wykazało, że motocyklista był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew celem wykonania badania na zawartość alkoholu w organizmie – informuje Krukowska-Bubiło. I zapowiada, że policjanci wyjaśnią przyczyny i dokładne okoliczności śmiertelnego wypadku.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?