Patryk poszedł na imprezę i już nie wrócił. Tajemnicza śmierć 20-latka

i

Autor: KWP Lublin Patryk poszedł na imprezę i już nie wrócił. Tajemnicza śmierć 20-latka

Patryk poszedł na imprezę i już nie wrócił. Tajemnicza śmierć 20-latka

2022-02-02 7:58

Lubelskie. Tajemnicza śmierć 20-latka wstrząsnęła wszystkimi. Patryk poszedł na imprezę i… już nie wrócił. Zaginął, przepadł bez śladu, a jego poszukiwania trwały ponad dwa miesiące. Zakończyły się tragicznie – w Gawłówce, na bagnistym terenie, znaleziono ciało młodego mężczyzny. Miał przed sobą całe życie… Jak i dlaczego zginął?!

Patryk poszedł na imprezę 12 listopada. Od tego czasu nie wrócił do domu. Szukała go rodzina i policja, ale nie na taki finał liczyli. Koniec tej historii jest najtragiczniejszy z możliwych. W Gawłówce (pow. lubartowski, woj. lubelskie) znaleziono w weekend ciało 20-latka. Rodzina potwierdziła: to Patryk. Jak i dlaczego zginął?!

Zaginięcie Patryka – 12 listopada 2021 roku

20-latek zaginął 12 listopada, w „długi weekend” po Święcie Niepodległości. Patryk miał iść na imprezę, a później… nie wrócił już do domu. – Mężczyzna 12 listopada około godziny 17.00 wyszedł z domu na spotkanie integracyjne w kierunku miejscowości Młyniska – informowała kilka dni później policja, prosząc o pomoc w poszukiwaniu Patryka.

Zobacz także: 45-latek znęcał się nad matką! Po pijaku robił straszne rzeczy

Młody mężczyzna nie wrócił do domu, nie skontaktował się z rodziną. Szukali go bliscy, mundurowi i wolontariusze. W akcję zaangażowanych było wiele osób, okolicę z powietrza przeczesywał dron, 20-latka szukał pies tropiący, przesłuchano wszystkich, którzy mogli coś wiedzieć… Jednak poszukiwania przez długi czas nie dawały efektu.

Z nieoficjalnych informacji, jakie przekazywały lokalne media, wynikało, że 20-latek z Katarzyna dotarł na imprezę w remizie w Młyniskach, ale opuścił ją po kłótni ze znajomymi. Po awanturze wyszedł i… już nie wrócił.

Super Raport 31.01 (Goście: gen. Waldemar Skrzypczak - były dowódca Wojsk Lądowych oraz Hanna Gill-Piątek - Polska 2050) Sedno Sprawy: Sławomir Nitras

Odnalezienie Patryka – 29 stycznia 2022 roku

Długie i zakrojone na szeroką skalę poszukiwania nie przynosiły efektu. W końcu zakończyły się w najbardziej tragiczny sposób. W okolicy znaleziono ciało młodego mężczyzny. Rodzina potwierdziła: to Patryk.

Zobacz też: Znany muzyk skatowany siekierką! Chciał powstrzymać bandytów [ZDJĘCIA]

Informację o zwłokach nieznanego mężczyzny odnalezionego w pobliżu miejscowości Gawłówka na terenie bagnistym dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał w sobotę w godzinach popołudniowych. Na miejsce pojechali policjanci, którzy potwierdzili fakt znalezienia zwłok. Rodzina potwierdziła tożsamość denata – potwierdza st. sierż. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

W miejscu odnalezienia zwłok pracowali policyjni technicy i prokurator. Śledczy będą wyjaśniać okoliczności śmierci 20-latka. Jego ciało zostało zabezpieczone i zostanie zbadane podczas sekcji zwłok. Jej wyniki będą kluczowe, bo dadzą odpowiedź na pytanie o to jak zginął Patryk. – Trwają czynności procesowe – informują policjanci, którzy zajmują się sprawą.

Jak i dlaczego zginął młody mężczyzna? Jaki związek z jego śmiercią ma kłótnia, do której doszło na imprezie w remizie? Śledczy badają poszczególne wątki sprawy. Tajemnicza śmierć Patryka domaga się zbadania i wyjaśnienia. Miał zaledwie 20 lat i całe życie przed sobą…

Jak i dlaczego zginął? Śledczy poznali już wstępne wyniki sekcji zwłok odnalezionego 20-latka – informuje Radio Lublin. – Nic nie wskazuje na to, że ktoś mógł zabić tego mężczyznę. Postępowanie prowadzimy w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci 20-latka – mówi rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie, prokurator Agnieszka Kępka, cytowana przez RL.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałaś/eś się w poszukiwania osoby zaginionej?