45-latek znęcał się nad matką! Po pijaku robił straszne rzeczy

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 45-latek znęcał się nad matką! Po pijaku robił straszne rzeczy

45-latek znęcał się nad matką! Po pijaku robił straszne rzeczy

2022-01-29 12:30

W jednym z domów na terenie gminy Nielisz rozgrywał się prawdziwy dramat. 45-latek znęcał się nad swoją matką i nie był to pierwszy raz. Sprawą zajęła się policja. Mężczyźnie grozi kilka lat więzienia.

W środę (26 stycznia) policjanci zostali wezwani do jednego z domów na terenie gminy Nielisz w powiecie zamojskim, ponieważ mieszkająca tam 66-latka poprosiła o pomoc. - Obawiała się swojego nietrzeźwego syna, który awanturował się, ubliżał jej i groził. Mundurowym pokrzywdzona powiedziała, że agresywne zachowanie syna powtarza się od pewnego czasu - relacjonuje st. asp. Dorota Krukowska - Bubiło. Do awantur dochodziło najczęściej wtedy, gdy 45-latek był nietrzeźwy. Wówczas wyzywał swoją matkę, szarpał za ubranie, dręczył i niepokoił. W czasie awantur uszkadzał także znajdujące się w domu meble.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 45-latka. Mężczyzna w piątek (28 stycznia) usłyszał zarzuty fizycznego i psychicznego znęcanie się nad matką. - Sąd po analizie akt postępowania, chroniąc życie pokrzywdzonej 66-latki, przychylił się do policyjnego oraz prokuratorskiego wniosku i postanowił zastosować wobec podejrzanego izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres najbliższych 3 miesięcy - wyjaśnia st. asp. Krukowska - Bubiło.

45-latkowi grozi surowa kara. Podejrzany odpowie w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za tego typu przestępstwo. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto był ofiarą przemocy domowej?
Syn znęcał się nad matką i w końcu ją zamordował