Podpaliła stodołę sąsiada! To przez to, co zrobił jej mąż?! Zgroza

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/fernandisco Podpaliła stodołę sąsiada! To przez to, co zrobił jej mąż?! Zgroza

Podpaliła stodołę sąsiada! To przez to, co zrobił jej mąż?! Zgroza

2022-01-27 20:22

To mogło skończyć się tragicznie! Zgroza na Lubelszczyźnie, w gminie Uchanie. 39-latka… podpaliła stodołę sąsiada! Powód przeraża. To przez to, co zrobił jej mąż?! – Kobieta tłumaczyła mundurowym, że po kłótni z mężem musiała odreagować – relacjonują policjanci, którzy zajęli się wyjaśnianiem sprawy. Kobieta zrobiła to już po raz kolejny! Szokujące.

Kobieta podpaliła stodołę sąsiada! Mieszkanka gminy Uchanie tłumaczyła policjantom, że to przez jej męża. Po kłótni z nim musiała… odreagować. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na Lubelszczyźnie, w powiecie hrubieszowskim. Wówczas w jednym z gospodarstw spłonęła stodoła. – Właściciel oszacował wartość strat na kwotę około 10 tysięcy złotych. Wszystko wskazywało na to, że doszło do podpalenia – relacjonuje asp. szt. Edyta Krystkowiak z Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Zobacz też: Żona wzięła do ręki nóż, on wezwał policję. Potem zrobił coś szokującego

Gdy okazało się, że ktoś celowo podłożył ogień i spowodował straty, rozpoczęły się poszukiwania sprawcy. Trop prowadził do… sąsiedniego gospodarstwa! – Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach ustalili sprawczynię tego przestępstwa. Jak się okazało była to 39-latka, która mieszka po sąsiedzku – relacjonuje policjantka.

Kobieta spowodowała poważne straty i zniszczenia. Dlaczego to zrobiła? Policjantom tłumaczyła się w szokujący sposób, mówiąc, że musiała odreagować po kłótni z mężem…

Super Raport 27.01 (Goście: Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica oraz Michał Kołodziejczak - lider AGROunii) Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski

Tego dnia po kłótni z mężem wyszła z domu, aby odreagować. Paliła papierosy, a niedopałki rzucała w stronę wspomnianej stodoły, która w końcu stanęła w ogniu. Wartość strat w związku z pożarem wyniosła ponad 10 tysięcy złotych – informuje asp. szt. Edyta Krystkowiak.

Kobieta usłyszała zarzuty zniszczenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Okazuje się, że to nie pierwsze takie zdarzenie! 39-latka w ubiegłym roku odpowiadała już przed sądem za podpalenie… innej stodoły.

Sonda
Czy kiedykolwiek ucierpiałeś/aś wskutek pożaru?