Opatkowice. Potworna śmierć nastolatków: Darii, Kacpra i Damiana. REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ

2020-11-18 13:37

Trójka nastolatków zginęła w makabrycznym wypadku w Opatkowicach pod Puławami na Lubelszczyźnie. W nocy ich samochód wypadł z drogi, ściął drzewo i dachując, wylądował w stawie 30 metrów dalej. Trójka nastolatków utonęła zamknięta w aucie. Wiemy coraz więcej o ostatnich minutach ich życia… Zobacz rekonstrukcję zdarzeń, które doprowadziły do tragedii.

Daria miała 15 lat. Damian 18, a Kacper 19. Byli nierozłączną paczką przyjaciół. Młodzi, piękni, szalenie ambitni, poukładani. Wiedzieli, że mają przed sobą całe życie i chcieli je wykorzystać najlepiej, jak potrafią. Wszystkie plany i marzenia zostały przekreślone w jednym, tragicznym momencie. Najważniejsze fakty dotyczące wypadku w Opatkowicach opisujemy w galerii powyżej.

Do makabrycznego wypadku w Opatkowicach doszło 11 listopada, w nocy ze środy na czwartek, ok. godz. 23.00. Trójka nastolatków zginęła na miejscu tragedii. Ich samochód wypadł z drogi, spadł z nasypu i dachował, lądując w stawie 30 metrów dalej. Auto wpadło do wody do góry kołami, a trójka nastolatków została zamknięta w śmiertelnej pułapce. Utonęli.

Zobacz też: Opatkowice: Byli piękni, młodzi… MAKABRYCZNY koniec Darii, Damiana i Kacpra [ZDJĘCIA]

Opatkowice: Byli piękni, młodzi… MAKABRYCZNY koniec Darii, Damiana i Kacpra

Wiemy już coraz więcej o przebiegu wypadku i ostatnich chwilach Darii, Damiana i Kacpra. Zobacz rekonstrukcję zdarzeń, które doprowadziły do tej tragedii. Nowe ustalenia śledczych pozwalają zrozumieć, co tam się stało, ale i tak nie dają odpowiedzi na najważniejsze z pytań: o to, dlaczego los był aż tak okrutny.

Więcej: Opatkowice: Trójka przyjaciół UTOPIŁA SIĘ w stawie. Mieli po kilkanaście lat! [ZDJĘCIA]

Zobacz najważniejsze fakty o wypadku w Opatkowicach w galerii poniżej.