Daria, Damian, Kacper. To ich życie zabrał dramatyczny wypadek w Opatkowicach [ZDJĘCIA]

2020-11-20 19:10

Dramatyczny wypadek w Opatkowicach (pow. puławski) na Lubelszczyźnie zabrał życie trójki młodych osób – jeszcze nastolatków! Daria, Damian i Kacper byli nierozłączną paczką przyjaciół. Młodzi, piękni, wysportowani, pełni pasji i życia. Zginęli w makabrycznych okolicznościach. Zostały po nich tylko wspomnienia… Sylwetki zmarłych nastolatków przedstawiamy w galerii powyżej.

Ci, którzy ich znali, mówią o nich tylko dobrze. Młodzi, piękni, zdolni i poukładani. Nie buntownicy czy chuligani, ale ludzie na progu dorosłości pełni planów i marzeń. Wiedzieli, co chcieli osiągnąć, wiedzieli, że warto sięgać po więcej…

15-letnia Daria L. była wzorową uczennicą. Jej starsi koledzy – młodymi mężczyznami kochającymi sport: wolny czas spędzali na siłowni i na treningach. Zostały wspomnienia po ich niezwykłych umiejętnościach i po przerwanej przygodzie, jaką byłoby ich życie.

Zobacz wspomnienia o zmarłych nastolatkach i ich sylwetki w galerii powyżej.

Opatkowice: Byli piękni, młodzi… MAKABRYCZNY koniec Darii, Damiana i Kacpra

W galerii poniżej publikujemy wspomnienia o trójce nastolatków, którzy zginęli w dramatycznym wypadku w Opatkowicach. Daria, Damian, Kacper byli trójką przyjaciół, pełną radości i pasji… Wspomnienie o nich i świadomość, że odeszli tak wcześnie, łamie serce.

ZOBACZ REKONSTRUKCJĘ WYPADKU W OPATKOWOCZACH W GALERII PONIŻEJ