Majówka na działce

i

Autor: Shutterstock

Majówka 2021 w Lublinie i woj. lubelskim. Gdzie na majówkę mimo obostrzeń? Lista miejsc

2021-05-01 19:14

Majówka 2021 coraz bliżej. Gdzie można spędzić ją w Lublinie i województwie lubelskim? Dokąd wybrać się, by cieszyć się słońcem, wiosną i atrakcjami mimo trwających obostrzeń związanych z pandemią COVID-19? Przedstawiamy listę miejsc i pomysłów na spędzenie tegorocznej majówki w Lublinie i na Lubelszczyźnie. Długi weekend majowy 2021 to dla wielu z nas tylko trzy dni, więc warto je dobrze wykorzystać! Gdzie wybrać się na majówkę mimo panujących obostrzeń? Zobacz naszą subiektywną listę propozycji. Co robić w Lublinie? Co zobaczyć w regionie? Gdzie wybrać się z rodziną?

Majówka 2021 w Lublinie i w woj. lubelskim. Gdzie wybrać się na majówkę mimo panującej epidemii i obowiązujących obostrzeń? Poniżej publikujemy listę miejsc i pomysłów na spędzenie długiego weekendu majowego 2021. W tym roku majówka nie jest długa, a dodatkowo prowadzone restrykcje nie ułatwiają wyjazdów czy wypoczynku na świeżym powietrzu. Co więc możemy robić w czasie majówki w Lublinie i województwie lubelskim? Jakie atrakcje na Lubelszczyźnie stoją przed nami otworem? Sprawdźcie naszą subiektywną listę propozycji i pochwalcie się też swoimi pomysłami. Wierzymy, że majówka 2021 nie będzie nudna.

Zobacz też: Majówka 2021 w Lublinie. Sklepy otwarte 1-3 maja. Gdzie po zakupy w majówkę 2021?

Sprawdź nasze propozycje na majówkę 2021 w Lublinie i woj. lubelskim. Gdzie warto pojechać, co zobaczyć? Jakie aktywnością możemy podejmować mimo pandemii COVID-19?

Majówka 2021 w Lublinie i woj. lubelskim

Lublin – Stare Miasto, ale też parki i wąwozy. Lasy Lubelszczyzny. Może Ogród Botaniczny albo roztoczańskie szumy? Znajdź swój pomysł na majówkę 2021 w Lublinie i woj. lubelskim. Gdzie warto się wybrać i co zobaczyć mimo trwającej pandemii COVID-19?

Na facebookowym profilu Super Express Lublin zapytaliśmy Was o pomysły na majówkę 2021 w Lublinie i na Lubelszczyźnie. Wpisujcie swoje propozycje i pomysły w komentarzach pod postem. Stwórzmy wspólnie listę najciekawszych propozycji na długi weekend majowy 2021.

Majówka 2021. Jakie obostrzenia od 1 maja?

W sobotę, 1 maja, zmienia się lista obostrzeń obowiązujących w związku z trwającą pandemią COVID-19. Co się zmienia? Uprawianie sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu będzie możliwe z limitem do 50 osób. Z kolei na krytych obiektach sportowych i basenach jest to możliwe dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży i do 50 proc. obłożenia. Inne restrykcje i limity zostaną zniesione dopiero po majówce 2021. I tak np. hotele zaczną przyjmować gości dopiero od 8 maja. Co robić wcześniej? Jak spędzić majówkę 2021?

Majówka 2021 w Lublinie i regionie. Lista propozycji

  • Wycieczki rowerowe po szlakach Lubelszczyzny
  • Jednodniowe wypady rodzinne: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Zamość
  • Spacery, rolki, bieganie albo rower w Lasach Kozłowieckich
  • Roztocze: Szumy, spacery wśród drzew albo piknik na środku dzikiego lasu
  • Majówka 2021 w mieście? Czemu nie! W Lublinie nie musisz się nudzić – np. odkrywają nieznane zakamarki i widoki na Starym Mieście
  • Lubisz zieleń i przyrodę? Ogród Botaniczny UMCS czeka na zwiedzających
  • City break: ogród botaniczny
  • Lenistwo w rodzinnym gronie. To najprostszy plan, który zawsze się sprawdza
  • Wycieczka do Zamościa? Kusi m.in. Rynek, ale też tamtejsze ZOO.
  • Planowanie innych weekendów wyjazdów. Przed nami kolejne weekendy i coraz mniej obostrzeń. Jakie macie plany na przyszłość?

Lublin z lotu ptaka. Rozpoznasz te miejsca? TEST dla PRAWDZIWYCH lublinian [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Na początek proste pytanie. Jakie miasto zaznaczyliśmy na poniższej mapie świata?
Na początek proste pytanie. Jakie miasto zaznaczyliśmy na poniższej mapie świata?
Majówkowe szczepienia mobilne na Placu Zamkowym w Lublinie