MAJÓWKA 2021: Lublin, Lubelskie. Pogoda na majówkę 2021 na Lubelszczyźnie [PROGNOZA]

i

Autor: Pixabay/KitzD66

MAJÓWKA 2021: Lublin, Lubelskie. Pogoda na majówkę 2021 na Lubelszczyźnie [PROGNOZA]

2021-04-30 9:13

Majówka 2021. Sprawdź prognozę pogody na majówkę 2021 na Lubelszczyźnie. Co nas czeka w Lublinie i w województwie lubelskim w długi weekend majowy 2021? Czy w pierwszych dniach maja czeka nas ciepła, słoneczna pogoda sprzyjająca aktywnemu wypoczynki na świeżym powietrzu? Sprawdź aktualne prognozy pogody przygotowane przez synoptyków na majówkę 2021. Jaka będzie pogoda od 30 kwietnia do 3 maja 2021? Wstępne zapowiedzi nie rzucają może na kolana – do lata jeszcze daleko. Z drugiej strony miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i grillowania marzą o tym, by nie padał deszcz. Jest szansa, że to marzenie w wielu przypadkach się ziści. Sprawdź prognozę pogody na majówkę na Lubelszczyźnie. Oby długi weekend majowy był ciepły i pełen słońca!

Majówka 2021. Jaka będzie pogoda w długi weekend majowy 2021 w Lublinie i na Lubelszczyźnie? Sprawdź prognozy! Ze względu na pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia, tegoroczna majówka będzie inna niż te, które pamiętamy z wcześniejszych lat. Czy pogoda będzie sprzyjała rozpoczęciu sezonu grillowego, przejażdżkom rowerowym albo spacerom w rodzinnym gronie? Czego powinniśmy się spodziewać na majówkę 2021 w Lubelskiem?

Zobacz: Czego NIE WOLNO robić na balkonie? TE PRZEPISY dla wielu są ZASKAKUJĄCE!

Majówka 2021 w Lublinie. Prognoza pogody

Jakiej pogody na majówkę 2021 spodziewają się synoptycy? Jaka będzie temperatura w Lublinie? Czy powinniśmy spodziewać się opadów? Znamy już pierwsze prognozy pogody na majówkę 2021 w Lublinie. I choć symulacje synoptyków tworzone z wyprzedzeniem są obarczone ryzykiem i mogą się zmieniać, to warto sprawdzić już dziś, jaka będzie pogoda na majówkę 2021 w Lublinie i na Lubelszczyźnie.

Tegoroczna majówka, a więc długi weekend majowy 2021 potrwa od 30 kwietnia (piątek) do 3 maja (poniedziałek). Jaka pogoda będzie nam towarzyszyła w tych dniach w Lublinie? Prognozy mówią o temperaturach maksymalnych w dzień na poziomie ok. 16 stopni Celsjusza. W nocy nie powinno być mroźno, choć będzie chłodno – do pięciu stopni nocami na początku i na końcu długiego weekendu. Czy majówka 2021 w Lublinie będzie słoneczna? Wiele wskazuje na to, że słońce będzie nam towarzyszyć, choć przez część weekendu będzie się skrywać za chmurami. Nie powinno padać. I za to trzymamy kciuki!

Jaki grill wybrać - gazowy czy węglowy

Spis treści

  1. Majówka 2021 w Lublinie. Prognoza pogody
  2. Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na piątek, 30 kwietnia
  3. Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na sobotę, 1 maja
  4. Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na niedzielę, 2 maja
  5. Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na poniedziałek, 3 maja

Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na piątek, 30 kwietnia

Jaka będzie pogoda na majówkę 2021 w Lublinie? Jakie są przewidywania synoptyków na piątek, 30 kwietnia? Tego dnia w Lublinie i okolicach termometry pokażą maksymalnie 16 stopni Celsjusza. Na niebie – częściowe zachmurzenie, ale słońce też do nas wyjrzy. Raczej nie będzie padać, a nawet jeśli lokalnie pokropi, to tylko ciepły letni deszcz.

Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na sobotę, 1 maja

Pogoda na majówkę w Lublinie. Czego spodziewać się po długim weekendzie majowym 2021? W sobotę 1.05 będzie pochmurno, choć zza obłoków wyjrzy też słońce, nie ma co jednak liczyć na opalanie się nad jeziorem. Miejscami z nieba może coś pokropić, ale parasole możecie zostawić w domu. Termometry pokażą maksymalnie 14-15 st. Celsjusza.

Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na niedzielę, 2 maja

Prognoza pogody na majówkę 2021 w Lublinie. Jakie są przewidywania synoptyków na niedzielę, 2 maja? Pogoda będzie podobna jak w sobotę, choć szansa na opady będzie wyższa. Jeśli któregoś dnia majówki chcecie zabrać z domu parasol, to sobota, 2.05 będzie najlepsza. Deszcz, jeśli spadnie, na pewno nie będzie ulewny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie ok. 15 stopni.

Lublin: Pogoda na majówkę. Prognoza na poniedziałek, 3 maja

W święto Konstytucji 3 Maja będzie chłodniej niż w dwóch pierwszych dniach miesiąca – maksymalnie ok. 10-11 stopni Celsjusza. Podobnie, jak w poprzednich dniach może pokropić. Koniec długiego weekendu majowego i początek nowego tygodnia będą chłodne i raczej niezbyt wiosenne i przyjemne. Jeśli grillować, to lepiej na początku majówki 2021.