Łuków: 40 ciosów nożem. Tak Karol M. zamordował 44-letnią komornik. Szokujące szczegóły

i

Autor: KWP Lublin Łuków: 40 ciosów nożem. Tak Karol M. zamordował 44-letnią komornik. Szokujące szczegóły

Tak zginęła Ewa

Łuków: 40 ciosów nożem. Tak Karol M. zamordował 44-letnią komornik. Szokujące szczegóły

2022-11-21 13:18

Karol M. aresztowany. Zdaniem prokuratury zabił 44-letnią komornik w Łukowie. Śmierć Ewy wstrząsnęła całym środowiskiem, ale też mieszkańcami miasta i regionu, a nawet całej Polski. Śledczy zarzucają 42-latkowi działania z pobudek zasługujących na szczególne potępienie. To, co zrobił, przeraża! Zadał swojej ofierze 40 ciosów nożem. Zabił, bo…?

Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 42-letniego Karola M., któremu prokurator postawił zarzut zabójstwa komorniczki, usiłowania zabójstwa policjanta i pracownika kancelarii w piątek w Łukowie – potwierdza rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka. Ustalenia śledczych są wstrząsające!

Karol M. zamordował 44-letnią komornik? Szokujące szczegóły!

Prokurator przyjął, że sprawca działał z motywacji zasługującej na szczególne potępienie – informuje Kępka, cytowana przez PAP. – W trakcie przesłuchania mężczyzna się nie przyznał – dodała. Śledczy nie zdradzają treści wyjaśnień oskarżonego. Wiele wskazuje na to, że był dłużnikiem – choć windykowanym przez inną kancelarię i inną komornik. Być może pomylił ofiary, a być może chciał przelać swój gniew na kogokolwiek ze środowiska komorniczego – ustalają to śledczy.

Prokuratura potwierdza jedynie, że mężczyzna nie był klientem tej konkretnej kancelarii komorniczej, a przed napaścią był w innej kancelarii w mieście.

Zabójstwo komornik w Łukowie. Karol M. aresztowany

W piątek (18.11) przed godz. 13.00 do jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie wszedł 42-letni mieszkaniec powiatu i zaatakował nożem 32-letniego pracownika kancelarii, który usiłował odepchnąć napastnika, a następnie 44-letnią komornik. Prokuratura podała, że Karol M. zadał kobiecie 40 ciosów nożem! Pracownik odniósł obrażenia głowy i przedramienia.

Jak informowała policja, funkcjonariusze, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu, użyli wobec agresywnego nożownika broni palnej. Komorniczka, pracownik kancelarii i nożownik zostali przewiezieni do szpitala. Życia kobiety nie udało się uratować. 42-latek z raną postrzałową przeszedł operację. Stan rannego 32-latka lekarze ocenili jako dobry.

Przebywający w szpitalu 42-letni Karol M. usłyszał w niedzielę (20.11) zarzuty: zabójstwa komornik w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie, czynnej napaści i usiłowania zabójstwa policjanta, usiłowania pozbawienia życia pracownika kancelarii, a także naruszenia nietykalności cielesnej kobiety, którą w trakcie ucieczki uderzył w ramię, opluł i groził pozbawieniem życia. W poniedziałek sąd aresztował Karola M. na trzy miesiące. Za kratami poczeka na proces. Grozi mu dożywocie.

Zabójstwo w Łukowie. Zaszlachtował 44-letnią Ewę. Kancelarie komornicze zamknięte

i

Autor: KWP Lublin Zabójstwo w Łukowie. Zaszlachtował 44-letnią Ewę. Kancelarie komornicze zamknięte
Sonda
Wierzysz w sprawiedliwość?
"Tragicznie zmarły jest ofiarą wojny". Pogrzeb Bogdana C. w Przewodowie