Łuków: 42-latek rzucił się z nożem na komorników i poważnie ranił! Policja musiała użyć broni

i

Autor: KPP Łuków Łuków: 42-latek rzucił się z nożem na komorników i poważnie ranił! Policja musiała użyć broni

Policja musiała użyć broni

Łuków: Rzucił się na 44-letnią komornik i pracownika z nożem! Kobieta zmarła w szpitalu

2022-11-18 18:21

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 listopada w Łukowie. Policja zatrzymała 42-latka, który wszedł do kancelarii komorniczej i zaatakował nożem dwie osoby. Ugodzona kobieta zmarła w szpitalu. Funkcjonariusze obezwładnili napastnika z użyciem broni palnej. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Łuków: 44-latek rzucił się z nożem na komorników i poważnie ranił! Padły strzały

- Zmarła 44-letnia komornik, która w piątek, 18 listopada została zaatakowana przez nożownika w kancelarii komorniczej w Łukowie - poinformował PAP rzecznik KWP w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek.

Nadkom. Fijołek podał, że trwają oględziny kancelarii, w której doszło do ataku. Policja szuka świadków zdarzenia, a prokuratura wszczęła śledztwo.

Tragedia w Łukowie. Nie żyje 44-letnia komornik

Do zdarzenia doszło przed godz. 13 do jednej z kancelarii komorniczych w Łukowie wszedł 42-letni mieszkaniec powiatu i zaatakował nożem dwie osoby: 44-letnią komornik i pracownika kancelarii. - Policjanci, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu użyli wobec agresywnego nożownika broni palnej. Zraniony mężczyzna został przetransportowany do szpitala - informował rzecznik KWP.

Jak przekazał, kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację. Niestety jej życia nie udało się uratować. Do szpitala trafili również pracownik kancelarii i postrzelony w okolicę brzucha 42-latek. Łukowscy policjanci wspólnie prokuraturą wyjaśniają okoliczności napaści.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Taksówkarz zrobił to na oczach policjantów! Mundurowi włączyli koguty i ruszyli za nim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE