Lublin: Samochód STARANOWAŁ pieszych na chodniku. SCENY GROZY w centrum miasta!

i

Autor: Pixabay/arembowski/Google Maps

Lublin: Samochód STARANOWAŁ pieszych na chodniku. SCENY GROZY w centrum miasta!

2020-10-10 16:26

Poważny wypadek w centrum Lublina. Jeden samochód wjechał w drugi, a ten... w grupę ludzi na chodniku. Osobówka staranowała pieszych. Sceny grozy rozegrały się na jednym z głównych skrzyżowań miasta, około godz. 13.00, przy dużym natężeniu ruchu. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Cztery osoby odwieziono do szpitala, po tym, jak w sobotę w Lublinie samochód osobowy wjechał w grupę pieszych oczekujących przed przejściem na drugą stronę ulicy. Życiu tych osób nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformowała policja. Całe zdarzenie wyglądało jednak bardzo groźnie! Co tam się stało?!

Zobacz też: Archidiecezja Lubelska: Kapłan UKARANY przez biskupa. Ks. Paweł M. suspendowany

Do wypadku doszło po godz. 13.00 na dwujezdniowej al. Tysiąclecia w Lublinie. Według wstępnych ustaleń policji skoda wyjechała ze stacji benzynowej i nabierając prędkości, przejechała przez trzy pasy ruchu. Poruszała się w stronę centrum miasta. Prawdopodobnie kierowca zamierzał na pobliskim rondzie pojechać w lewo, w al. Unii Lubelskiej.

Podczas tego manewru skoda uderzyła w bok osobowego opla na lewym pasie, a opel wpadł na chodnik, gdzie znajdowała się grupa osób oczekująca przed przejściem dla pieszych. Opel wjechał w tę grupę – informuje Polska Agencja Prasowa.

– Cztery osoby, trzy kobiety i mężczyznę, odwieziono do szpitala. Życiu tych osób nie zagraża niebezpieczeństwo – powiedział komisarz Andrzej Fijołek z zespołu prasowego KWP w Lublinie. –Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi – dodał policjant.

Źródło: PAP.

Super Raport 09.10 (Goście: Krzysztof Bosak - Konfederacja, Paweł Poncyljusz - KO oraz Joanna Sakowicz-Kostecka - była tenisistka)