Poznał 14-latkę w sieci i… MOLESTOWAŁ?! ZBOCZENIEC zatrzymany pod Krakowem [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin

Poznał 14-latkę w sieci i… MOLESTOWAŁ?! ZBOCZENIEC zatrzymany pod Krakowem [ZDJĘCIA]

2020-10-06 14:20

14-latka z Lublina mogła paść ofiarą 24-latka z Małopolski. Poznał dziewczynkę w sieci i molestował? Śledczy podejrzewają, że doprowadził ją do „innej czynności seksualnej”. Co gorsza, zrobił to nie po raz pierwszy. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu 18 lat więzienia.

Bulwersująca sprawa! Dorosły mężczyzna poznał 14-latkę z Lublina w sieci i… bezwzględnie wykorzystał. Śledczy podejrzewają, że doprowadził ją do „innej czynności seksualnej”. Zboczeniec już wcześniej odpowiadał za kontakty seksualne z nieletnią. Teraz grozi mu 18 lat w więzieniu.

Na trop całej sprawy wpadli kryminalni z Lublina. Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji namierzyli „internetową” znajomość nastolatki i mężczyzny z Małopolski.

– 24-latek poznał 14-letnią mieszkankę Lublina na jednym z portali internetowych. Bardzo szybko ich znajomość przeniosła do komunikatora, gdzie nawiązywali połączenia wideo – informuje kom. Kamil Gołębiowski. – Jak wynika z materiałów sprawy, mężczyzna podczas rozmów wideo doprowadził 14-latkę do wykonania innej czynności seksualnej. Dodatkowo ustalono, że w pamięci swoich urządzeń elektronicznych może posiadać treści pornograficzne z udziałem małoletniej.

Lubelscy policjanci zatrzymali 24-latka pod Krakowem. Zabezpieczyli jego elektronikę, by sprawdzić, jakie materiały przechowywał. Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, gdzie usłyszał dwa zarzuty. Śledczy przyznają, że sprawa jest rozwojowa.

Podejrzany za swoje czyny będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Jak się okazało, w przeszłości był już karany za kontakty seksualne z nieletnią – dodaje Gołębiowski. 24-latek będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu 18 lat więzienia.

Kim jest naprawdę Przemysław Czarnek?