Lublin: MAKABRYCZNE odkrycie przy ul. Betonowej. W wykopie znaleźli CIAŁO

i

Autor: Policja; zdj. ilustracyjne

Lublin: MAKABRYCZNE odkrycie przy ul. Betonowej. W wykopie znaleźli CIAŁO

2020-10-01 9:58

Ciało mężczyzny znalezione w wykopie przy ul. Betonowej w Lublinie. Makabrycznego odkrycia dokonano w czwartkowy poranek. Na miejsce ruszyły służby ratunkowe, ale mężczyzna już nie żył. Teraz policja ustala jego tożsamość, a biegli sprawdzają: jak i dlaczego zmarł. W całej sprawie wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi.

Makabrycznego odkrycia przy ul. Betonowej w Lublinie dokonano w czwartkowy poranek. Policja została powiadomiona o 7.45 – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. W wykopie powstałym podczas prac przy modernizacji sieci ciepłowniczej znaleziono ciało mężczyzny.

Zobacz też: Lubelskie: OGNISKA EPIDEMII koronawirusa. COVID-19 zaatakował w tych miejscach [LISTA]

Kim był zmarły? Co tam się stało? Odpowiedzi szuka policja i prokuratura. Na miejscu makabrycznego odkrycia pracują biegli, którzy badają okoliczności śmierci mężczyzny. Policja stara się ustalić jego tożsamość.

W sprawie wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi, ale gdy te drugie zaczną się pojawiać – będziemy o tym informować w naszym serwisie. Na razie nie wiemy, czy do śmierci nieznanego mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie, czy był to np. nieszczęśliwy wypadek.

Ciało zmarłego zostało zabezpieczone. Zostanie zbadane podczas sekcji zwłok.

Super Raport 30.09 (Goście: Bartłomiej Sienkiewicz z PO oraz wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa - Porozumienie)