koronawirus Lubelskie

i

Autor: pixabay.com/Engin_Akyurt

Lubelskie: Ponad 500 aktywnych przypadków COVID-19. Nowe ogniska epidemii koronawirusa

2020-09-25 8:13

Koronawirus nie odpuszcza. W województwie lubelskim jest ponad 500 aktywnych przypadków COVID-19. Ich liczba rośnie z dnia na dzień. Nowe ogniska epidemii koronawirusa pojawiają się codziennie – ostatnio w Białej Podlaskiej. W których miastach i powiatach jest najwięcej zakażeń SARS-CoV-2? Zobacz najnowsze dane.

Lubelskie: 510 aktywnych przypadków COVID-19. Tyle osób w regionie choruje po zakażeniu koronawirusem potwierdzonym testami. W większości ich stan jest dobry. Najwięcej aktywnych przypadków jest w samym Lublinie – 115.

Lubelskie: Ponad 500 aktywnych przypadków COVID-19. Nowe ogniska epidemii koronawirusa

i

Autor: Lubelski Urząd Wojewódzki

Lubelskie: Nowe ogniska koronawirusa

Na Lubelszczyźnie codziennie pojawiają się nowe ogniska epidemii koronawirusa. Ostatnie – w Białej Podlaskiej. W sumie jest ich blisko 20, z czego większość w fazie rozwojowej.

W minionej dobie na terenie województwa lubelskiego zarejestrowano nowe ognisko COVID-19: ognisko rodzinne w Białej Podlaskiej. Na terenie województwa lubelskiego występuje 19 aktywnych ognisk – poinformowali w czwartkowym komunikacie przedstawiciele Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

Powiat bialski: Ognisko w Szkole Podstawowej z Pododdziałem Przedszkolnym w Woskrzenicach – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Biała Podlaska: Ognisko rodzinne w Białej Podlaskiej – ognisko w fazie rozwojowej.Powiat tomaszowski: Ognisko Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tomaszowie Lubelskim – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Lublin: Ognisko w Oddziale Chirurgii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Bożego w Lublinie – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Lublin: Ognisko w Oddziale Zakaźnym SPSK 1 w Lublinie – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Lublin: Ognisko po zorganizowaniu przyjęcia weselnego w Firleju – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Lublin: Ognisko po przyjęciu zorganizowanym z okazji 18. urodzin – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Lublin: Ognisko po przyjęciu urodzinowym – ognisko w fazie rozwojowej powiązane z PSSE Kraśnik.Powiat kraśnicki: Ognisko dotyczące pracowników firmy hydraulicznej w Kraśniku – ognisko w fazie stabilnej.Powiat kraśnicki: Ognisko w Centrum Dializ w Kraśniku – ognisko w fazie stabilnej.Powiat łęczyński: Ognisko w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej – ognisko w fazie rozwojowej.Powiat łęczyński: Ognisko w Kopalni Bogdanka – ognisko w fazie rozwojowej.Powiat łęczyński: Ognisko związane z kontaktami rodzinnymi i zawodowymi – ognisko w fazie wygaszania.Powiat opolski: Ognisko w Domu Seniora w Chodlu – ognisko w fazie stabilnej.Powiat opolski: Ognisko rodzinne – ognisko w fazie wygaszania.Powiat hrubieszowski: Ognisko w SPZOZ w Hrubieszowie w Oddziale Pulmonologii i Neurologii – ognisko w fazie wygaszania.Powiat łukowski: Ognisko po organizacji przyjęcia weselnego – ognisko w fazie stabilnej.Powiat puławski: Ognisko w Domu Dziecka w Puławach – ognisko w fazie rozwojowej.Miasto Zamość: Ognisko rodzinne powiązane ze środowiskiem pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zamościu – ognisko w fazie rozwojowej.

Profesor Włodzimierz Gut: Mamy trzecią falę koronawirusa [Super Raport]

Książka „Pandemia. Dzieje zarazy” do kupienia na www.wydawnictwoharde.pl.

Książka „Pandemia. Dzieje zarazy” do kupienia na www.wydawnictwoharde.pl.

i

Autor: Wydawnictwo Harde